FARMVİLLE (facebook) oyunu nasıl oynanır?

handanca

Daimi Üye
Yönetici
FARMVİLLE (facebook) oyunu nasıl oynanır?
farmvilla nasıl oynanır farm villa nasıl oynanır farm villa otomatik toplama
FARMVİLLE (facebook) oyununu bi anlatın bakalım. Bende tarla ekmek istiyorum..
İnanın bilmiyorum yaaa..

Babamın çiftliği var ama kene yüzünden meyva toplamaya bile gidemiyorumm..

BUda dertmi diyeceksiniz ama napayım bunu soracak kimse yok etrafımda..

Kızlar bilgilerinizi paylaşın. Belki stres atacaklarada sebep olursunuz :handanca:

aslında çok kolay "Plow tool" kısmı var sağ alt köşede kürek şeklinde bir simge onunla toprak ekiyorsunuz. sonra "Market" kısmına tıklayıp ekmek istediğiniz ürünün üstüne tıklayın "buy". sonra da toprağın üzerine tıklayıp onları ekiyorsunuz. bu kadar, takıldıkça sorun lütfen elimden geldiğince yardım etmek isterim

evet ama bu da insanları uyutmak için denenmiş yöntemlerden biridir çünkü gerçekten çok zamanınızı alan bir oyun bence daha başlangıç düzeyinizdeyseniz hemen bırakın onun yerine kitap okuyun arkadaşlar

farm villa da en onemli sey ekleyebildiginiz ve bu oyunu oynayan arkadaslarinizi eklemek bu sekilde daha hizli ilerleyebilirsiniz.Yani hediye alarak,onlara yardim ederek levelinizi yukseltebilirsiniz.Ayrica ekip bictikce paraniz artacak ve farm villa den hediyelerde gelecek.onemli olan cok uzun zamanli urunler ekmemek cunku bu ne kadar karli bir gibi gorunsede levelde yukselmek icin zamaninizi harciyor.Cifcinizi de tarlanin ortasina denk gelen yere hapis edin ki islerinizi daha kolay yapabilesiniz.

evet ama bu da insanları uyutmak için denenmiş yöntemlerden biridir çünkü gerçekten çok zamanınızı alan bir oyun bence daha başlangıç düzeyinizdeyseniz hemen bırakın onun yerine kitap okuyun arkadaşlar

Her seyde oldugu gibi bundada kendini cok kaptirmamak gerekli,sonucta bu bir oyun,o kadar ciddiye almaya gelmez,yinede stresinizi aliyor.

Geri