Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bu sayfa; Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı konusu hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, Türk pop ve caz müziğinini ünlü ismi müzisyen Fatih Erkoç, 14. solo albümüyle müzikseverlerle buluştu. Güçlü yorumcu ve besteci kendisine ait 8 parçayı seslendirdiği bu albümünde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin eserlerine de yer verdi.

"Aşk Sadece" isimli albümde İlhan Şeşen'e ait "Yangınlar" ve "Sen Benim Şarkılarımsın" isimli iki parçasının yanı sıra sözleri Şeydağ Tatlı Kazan'a, bestesi Fettah Can'a ve düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait "Mor Salkım Dalları" isimli şarkı da yer alıyor.

Albümde yer alan ve kayıtları Ömer Göksel tarafından yapılan "Gözlerim Açık Gider" parçasında Erkoç'a, piyanoda Gülden Teztel, "Hatıralar Ölmüyor" parçasında ise Türkiye'nin en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Erdem Sökmen eşlik etti.

13 şarkının yer aldığı albümde ayrıca, "Bir Şans Daha' adlı parçada sanatçı, yeğeni Serra Erkoç'la düet yaptı.

Okuma kayıtları Bursa'da bulunan Fatih Erkoç Sanat Akademi stüdyosunda yapılan albümün, düzenlemeleri, mix ve mastering'i Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Albümün ilk video klibi de, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da Şafak Karaman yönetmeliğinde söz ve müziği Fatih Erkoç'a, düzenlemesi Tarık Ceran'a ait "Diyemem" adlı parçaya çekildi.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
TİTAN Yerli Albüm Tanıtımları 0
TİTAN Yerli Albüm Tanıtımları 1
GREY Yerli Albüm Tanıtımları 0
PaSikA Yerli Albüm Tanıtımları 0
*MeleK* Yerli Albüm Tanıtımları 0
*MeleK* Yerli Albüm Tanıtımları 0
UzakMavi Yerli Albüm Tanıtımları 0
M Yerli Albüm Tanıtımları 0

Üst