Femara kullanıp gebe olanlar yardım

M

mayaaa

Forum Okuru
Femara kullanıp gebe olanlar yardım
Femara Kullanıp Gebe Kalanlar Yardım
Femara etkiki bir ilaç mi bu ilaç için kullananlardan baha tavsiye gelebilir mi tam olarak ilaç ne işe yarıyor kullanan oldu mu bana yardımcı olacak melek var mı acaba aranızda

teşekkür ediyorum
cevap bekliyorum sağolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cvp için teşekkür ederim ben femara kullandim adetin 12. Günü yumurtaliklara bakilacak ti buyudu mu diye doktor izne çıkmış ve gelmesi benim adetin 19. Gününe denk geliyor bu ay gitmeyi düşünmüyorum gebe kalma ihtimali olur mu acaba kendi kendine yumurta catlarmi

Sadece femara ilacı icip doktora gorunmeden yani kontrol olmadan gebe kalmak mümkün mü

Cvp için teşekkür ederim ben femara kullandim adetin 12. Günü yumurtaliklara bakilacak ti buyudu mu diye doktor izne çıkmış ve gelmesi benim adetin 19. Gününe denk geliyor bu ay gitmeyi düşünmüyorum gebe kalma ihtimali olur mu acaba kendi kendine yumurta catlarmi

Yukarda belirttiğim gibi her hastanın tedaviye cevabı farklıdır.Olumluda olabilir olumsuzda..Yumurta kendiliğindende çatlayabilir,çatlamayabilirde..Siz bu günlerde birlikteliğe yinede özen gösterin.

Bence git derim femera diger ilaclara gore daha agir bir ilac bnce bosa gitmesin tedavin baska hoca yokmu ona yonlendrmesi lazim yani dusuncem bu yonde.

Cnm doktoro aradım bu ay böyle kalsınadet olursan 3 . günü tekrar femara iç dedi bakalım artık nasıl olacak bu ay

Aaa ne kadar sacma o ilac meme kanser tedavisinde kullanilan bir ilac normlde o kadar agir bir ilaci kullan adet olursan tekrar kullan olurmu ya yumurta takibi yaptrdin mi hic yumurtan kndiliginden catliyrmu ki oyle bir durum olsa oyle bir tedavi klomnle yapilir yani o bile takip ister ama

Ya bu ilaç bende işe yaramadı galiba hicbir yerim agrimiyor bu yumurta buyumedi anlamina mi gelir melekler

Cnn ben ilk defa bu doktora gittim daha once klomen kullandım cvp alamadım bu doktor femara verdi hemde özel hastaneye gidiyorum ona rağmen ilgi sıfır bakalım allahtan umit kesilmez ama bende tık yok yaa

Geri