Femara kullanıp hamile kalanlar yardımcı olur musunuz?

• Konbuyu başlatan leyla91
L

leyla91

Forum Okuru
arkadaşlar ben bebek için tedavi görüyorum doktor femara vermişti bugün gittim bir yumurta çatlamış biri de 16mm olmuş acaba ilaca devam etsem mi doktoruma da sormayı unuttum acaba ilaca devam etsem büyüyen yumurta da çatlar mı bilginiz var mı?

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
leyla91' Alıntı:
arkadaşlar ben bebek için tedavi görüyorum doktor femara vermişti bugün gittim bir yumurta çatlamış biri de 16mm olmuş acaba ilaca devam etsem mi doktoruma da sormayı unuttum acaba ilaca devam etsem büyüyen yumurta da çatlar mı bilginiz var mı?
yumurtanızın biri çatlamış zaten o büyüyen de bir iki güne çatlayacaktır. Yine de doktorunuza danışabilirsiniz en doğru yolu doktorunuz gösterecektir.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
leyla91' Alıntı:
İlacı nasıl kullandınız ne zaman başladınız bende tedavi görüyorum

L

leyla91

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
İlacı nasıl kullandınız ne zaman başladınız bende tedavi görüyorum
ya çok kötü hasta oldum hiç boşa gitti ilaç filan bir dahaki sefere yeniden doktora gideceğim.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
leyla91' Alıntı:
ya çok kötü hasta oldum hiç boşa gitti ilaç filan bir dahaki sefere yeniden doktora gideceğim.
geçmiş olsun inşallah tekrardan deneyip güzel sonuçlarla gelirsiniz

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
K Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
P Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
Aliyaaa Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 5