Feng Shui Ev Uygulaması

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Feng Shui Ev Uygulaması
feng shui ev feng shui uygulaması uygulamaları izmir para
Hangi durumlarda eviniz için Feng Shui Kulllanabilirsiniz?
Yaşadığımız mekanlar hergün mutluluğumuzu, sağlığımızı, işimizi, ve bereketimizi etkiler. Ne kadar rahat, huzurlu ve bizi destekleyen bir ortamda yaşarsak o kadar daha huzurlu oluruz ve her kalktığımız gün daha enerjik ve verimli olabiliriz.Eğer aşağıdaki faktörlerden şikayetçi iseniz oturduğunuz eve Feng Shui Analizi yaptırmanız çözümler getirebilir.

• Uykumuzu alamadan mı kalkıyorsunuz?
  • Çocuklarınız derslerine ne kadar iyi konsantre olabiliyorlar?
  • Oturduğunuz evde sürekli sağlık sorunları mı yaşıyorsunuz?
  • Sürekli para sorunlarınız mı var?
  • Hamile kalmakta zorluk mu yaşıyorsunuz?
  • Feng Shui Uygulaması nedir?
Evinizde/işyerinizde Feng Shui yapıldığında dört nokta incelenir ve bunlarla birlikte evin yönlerine bakılır-
  • Çevre -evin konumu
  • İnsan- evde yaşayanların doğum tarihleri
  • Zaman:Taşınılan tarih
  • Mekan:Evin planı
İlk görüşmede evinize/işyerinize gelinip eviniz ve çevresi incelenir, Feng Shui Pusulası (Luo Pan) ile evinizin yönleri, konumu tespit edilir ve yaşayan kişilerin doğum tarihleri, evin tarihçesi (inşa tarihi, yapılan renovasyonlar, tamirat) ve kişisel bilgiler alınır. Bundan sonra bir hafta içinde alınan verilerle size analiz ve öneriler içeren bir rapor hazırlanır ve tekrar sizinle evinizde/işyerinizde görüşülür. Tüm başvurular gizli tutulur.

EV ARAMA (HOUSE HUNTING) İÇİN FENG SHUİ
Eviniz veya işyerinizin sizin için en uygun yer olmasını isterseniz bu doğru seçimi, satın almadan veya kiralamadn evvel yapın. Bunu Feng Shui ile yapabilirsiniz. Risk almadan sizin için en doğru seçimi yapın.

Cevap: Feng Shui Ev Uygulaması

Bende feng shuiyle ilgileniyorum evimde bildigim kadariyla uyguluyorum. gercekten enerjinin evin icindeki dolasimini etkiliyor. ben evimde kendimi cok rahat ve huzurlu hissediyorum.... paylasimin icin tesekkürler canim

feng shui ye yeni merak saldım ve karşıma yine melekler mekanı çıktı bu konuda daha fazla bilgi istesem

Geri