Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

  • Konbuyu başlatan TİTAN
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri


Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor.

ferhat-gocer-jpg.14848 Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013 Melekler Mekanı ForumOn bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık Aşklar"daki dört şarkı Ferhat Göçer'in imzasını taşıyor. Zeki Güner, Haluk Kurosman, Alper Narman ve Onur Özdemir'e ait şarkıların yanı sıra Göçer'in daha önceki albümlerinde olduğu gibi, amatör müzisyenlerin müzik sektörüyle buluşması amacıyla kurduğu "besteniyolla.com" platformundan seçilen, Birdal Gök ve Hüseyin Boncuk'a ait şarkılar da yer alıyor.

Aranjörlüğünü Haluk Kurosman ve Selim Çaldıran gibi deneyimli prodüktörlerin yaptığı "Kalbe Kiralık Aşklar"ın kartonet fotoğraflarını Koray Erkaya çekti. Ferhat Göçer yeni albümü için, "Üzerine en çok titrediğim albüm" diyor. Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı ise söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan "Git" şarkısı olarak belirlendi.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Yerli Albüm Tanıtımları 0
PaSikA Yerli Albüm Tanıtımları 0
PaSikA Yerli Albüm Tanıtımları 0
UzakMavi Yerli Albüm Tanıtımları 0

Üst