Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncuları

Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncuları
ferhat ile şirin hangi kanalda, ferhat ile şirin ne zaman başlıyor, ferhat ile şirin dizi oyuncuları, ferhat ile şirin dizi konusu ile ilgili bilgiler sizlerle...

Çok yakın da fox tv ekranların da izlemeye başlıyacağımız "Ferhat ile Şirin" daha başlamadan izleyici tarafından büyük ilgili görmeye başladı. Güçlü bir kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin oyuncuları ve dizi konusu hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

ferhat-ile-sirin-dizi-jpg.86842,Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncuları


Adından da anlaşılacağı üzere dizi de büyük bir aşk konusu anlatılacak. Son olarak "Söz" dizisin de izlediğimiz Tolga Sarıtaş, dizi de Ferhat karakterini canlandırıyor. Tolga Sarıtaş'a ise Şirin olarak eşlik edecek oyuncu, Leyla Tanlar olarak yer alacak.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

tolga-saritas-jpg.86843,Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncuları


Tolga Sarıtaş, son yıllar da diziler de oldukça büyük başarılara imza atarak adından sık sık söz ettiren bir sanatçımız.. Aslen Sivaslı olan Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 doğumludur. İstanbul da doğup büyüyen Tolga Sarıtaş Halil Akkant lisesinden mezun olduktan sonra kendisini tamamen oyunculuk adına eğitime vermiştir. Esenyurt belediye tiyatrosu ve tiyatro zeytindalın da tiyatro sahnelerin de yer almasının yanısıra müziğe olan tutkusunu da oyunculuğu ile devam ettirerek müzik grupları ile baterist ve gitarist olarak yer almıştır. Tolga Sarıtaş 181 boyun da ve 74 kilodur.

LEYLA TANLAR KİMDİR?

leyla-tanlar-jpg.86844,Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncularıLeyla Tanlar, 13 Aralık 1997 tarihin de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Orta eğitimini özel Şişli Terakki ilköğretim okulun da tamamlayan dizi oyuncusu fox tv ekranların da çok yakın da başlayacak olan "Ferhat ile Şirin dizisin de Şirin karakterini canlandıracaktır. Leyla Tanlar lise eğitimini İtalyan lisesin de tamamlayarak Koç üniversitesi medya ve görsel sanatlar bölümün de eğitimine devam etmektedir. Kamera önüne ilk kez "Paramparça" isimli dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Leyla Tanlar'ın boyu 1.63 tür.

Ferhat ile Şirin dizisinin bir diğer başrol kadın oyuncusu ile Cansu Dere.. Cansu Dere dizi de Banu karakterini canlandıracak. Ferhat ile Şirin aşkının önün de ki en büyük engel ve güç olarak yer alacak olan Cansu dere hakkın da merak ettiğiniz biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.

CANSU DERE KİMDİR?

cansu-dere-jpg.86845,Ferhat ile şirin dizi konusu ve oyuncuları


Adı Soyadı: Cansu Dere
Doğum Tarihi: 14 Ekim 1980
Nereli: Ankara
Burcu: Terazi
Kilosu: 58
Boyu: 1.76 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü(Yarıda bıraktı)
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
Instagram Hesabı: instagram.com/cansudere
Twitter Hesabı: twitter.com/cansudereresmi
Facebook Hesabı: Yok

Cansu Dere Kimdir?

Manken ve oyuncu olan Cansu Dere’nin memleketi Ankara’dır. Ankara’da 14 Ekim 1980 yılında dünyaya gelmiş olan Cansu Dere ,39 yaşındadır. Ailesi Yunan göçmeni olan Dere modellik ile başladığı hayatına oyunculukla devam etmiştir. Cansu Dere 1.76 boyuna sahip olan, 58 kilo genç bir kadındır. Gözleri ve saçlarının rengi benzerdir ve koyu kahverengidir. Dere’nin burcu terazidir. Daha önce hiç evlenmemiştir. Cansu Dere Arda Dere adında bir erkek kardeşe sahiptir.

Cansu Dere ilk yıllarını İzmir’de geçirmiştir. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünü kazanmış ve bir sene okuduktan sonra yarıda bırakarak modellik yapmaya başlamıştır. 2000 yılında katıldığı Kanal D Miss Turkey yarışmasında üçüncü olduktan sonra mankenlik yapmaya başlamıştır. 2000 yılından sonra NTV’de ve Kanal D’de çeşitli programlarda sunuculuk yapan Cansu Dere bu dönem bazı dizilerde de oynamıştır.

2006 yılında ‘Sıla’ isimli dizide Sıla karakterini canlandırarak oyunculuk alanında üst sıralara yükselen Cansu Dere bunun devamında gelen ‘Son Osmanlı Yandım Ali’ isimli sinema filmiyle oyunculuk alanında emin adımlarla ilerlemiştir. 2009 yılında oynadığı ‘Ezel’ isimli dizi Cansu Dere’nin kariyerinin doruk noktası olmuştur.


Ferhat ile Şirin dizisinin bir diğer oyuncuları ile oldukça deneyimli ve güçlü oyunculardan oluşuyor. Yıldıray Şahinler, Işıl Yücesoy, Ushan Çakır, Şehsuvar Aktaş ve Emel Çölgeçen, Ferhat İle Şirin dizisin de yer alacak diğer oyuncular.

Dizi için artık geri sayım başladı. İzleyici merakla dizinin ne zaman başlıyacağı konusun da araştırma yapıyor. 2019/2020 sezonun da yer alacak dizi yakın bir zaman da fox tv ekranların da yer alacak.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst