Feridun Düzağaç FLU 2013 Albüm Tanıtımı

  • Konbuyu başlatan TİTAN
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bu konu, Feridun Düzağaç FLU 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, başarılı müzisyen Feridun Düzağaç, 3 yıllık aranın ardından yepyeni albümü FLU'yu yayınladı. Hayranlarını bu albümüyle sevindiren Düzağaç, albümünde 10 adet parça bulunuyor..

Fikret Kızılok imzalı "Tek Başına", söz ve müziği Şemi Diriker'e ait olan, Esmeray'dan dinlediğimiz "Unutama Beni", bir Murat Hasarı şarkısı olan "Yaz" ve Feridun Düzağaç'ın "baş eserim" dediği "Gönül" de bu albümde yer alıyor.

Feridun Düzağaç, Can Alper ve Arıkan Sırakaya prodüktörlüğünde hazırlanan "FLU"nun mix&mastering'i Arıkan Sırakaya ve Cem Büyükuzun'a ait. Babajım Stüdyolarında kaydedilen albümün fotoğrafları ise Yağmur Kızılok imzasını taşıyor.

İskender Paydaş düzenlemesi ile albümde yer alan ve açılış şarkısı olan "Senin Yüzünden" , yarım kalmış ve kenara bırakılmış bir şarkı iken, sanatçının twitter'da gördüğü "Senden sonra beni kim öptüyse senin yüzünden" cümlesi ile yeniden hayat buluyor. Şarkı, aşkın sosyal medyadaki hafif meşrep yorumlarına göndermelerde bulunurken, Feridun Düzağaç şöyle ekliyor;

"yazanın tek kaygısı var oysa, aşkı böyle bilmesin çocuklar"

"Güzel bir filmin ortasında çalan şarkılar gibi..."

Feridun Düzağaç, yeni albümü FLU ile ilgili şunları dile getiriyor: "Flu, uzun ve seyri değişen bir sürecin sonu… Dinleyenlerinin ve sevenlerinin yüklediği anlama direnmeye ve onu görmezden gelmeye çalışan yorgun bir şarkı yazarının, -biraz durup dinlenmeli, belki de başka şarkılar söylenmeli- diye düşündüğü, kendi şarkılarını nadasa bırakmayı uygun bulduğu bir dönemin ardından "gönül dostu" dinleyicilere sunulan bir albüm..."
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
PaSikA Yerli Albüm Tanıtımları 0
*MeleK* Yerli Albüm Tanıtımları 0
M Yerli Albüm Tanıtımları 1
M Yerli Albüm Tanıtımları 0

Üst