Fertijin tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırıp başarı yakalayanlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Fertijin tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırıp başarı yakalayanlar
Fertijin Tüp Bebek Merkezinde tüp bebek yaptırıp başarı yakalanlar

Bugün, hayatımın en güzel haberlerinden birisini aldım diyebilirim. Site üyelerimizden sevgili hamiş melek ( artık hamiş diyebiliyoruz şükürler olsun ) @seda.akman akman bu tüp bebek merkezinde uygulamasını yaptırmış ve Rabbim'in izni ile hamile kalmıştır.
feritijin tüp bebek yaptıranlar.jpg

Kendisinden bu süreci değerlendirmesini, tüp bebek merkezinin iletişim bilgilerini hangi doktorun kendisi ile ilgilendiğini süreci paraları her şeyi gün gün yazmasını rica ediyorum. Tavsiye ediyor mu bu da önemli tabiki ?

@seda.akman Mikrofon sende hayatım :D:D

Son düzenleme:
yaaaaa!!!!!!!!!! :grev:

İNANAMIYORUMMMMMM!!!

Kızlar yılalrdır bu sitedeyim kendimi hiççç böyle özel hissetmemiştim yaa canım benim ne içtensin ne güzel kalplisinnn...

Çok çok tatlı, unutulmaz bir armağan oldu banaa, göz yaşlarımı toplayayım bir kendime geleyimm hemen yazıcam inşallah umut olsun herkese benim azim öyküm asla vazgeçmeyin...asla...

Yaa hahaha kendi halime gülüyorum şimdi ne güzel bir hediye oldu banaaa, ölene kadar bu sitedeyim hahahaha asdjhaff

Yahu kimse ölmesin sen gel süreci yaz bize süreci artı bağırarak konuşma çocuk var karnında az hanım efendi ol mahalle çizgisinden çık :D:D:D:D:D

Eveet kızlar kaç gündür tam oturuyorum yazcam geri kalkıyorum bir heyecan bir heyecan.. Ama artık geldim, sonunda ben de kendi mutlu hamilelik hikayemi bugün anlatıcam inşallah :)
Bildiğiniz gibi 30 yaşındayım kızçeler, 6 yıllık evliyim. Eşimde 38 yaşında, doğal yollarla çocuk sahibi olamayacağımızı yeni öğrenmedik, evliliğimizin daha 2. yılı gibi bize bu acımasız bir şekilde söylendi... Yıkıldık... O ana kadar çok ama çok anne olmak istiyordum ama yüzüme yüzüme söylenince bu fikre tüm kapılarımı kapattım. Ama eşim benim gibi değil. O benden daha da fazla istiyordu baba olmayı belki yaşı gereğide çok fazla istek vardı içinde onu kırmamak için 2015 yılında yine İstanbulda çok ünlü bir tüp bebek hast. gittik, orada da çokk acı bir şekide hem kötü muamele, ilgisizlik hemde maddi olarak sömürülme ile karşılaştık ve sonuç yine bebeğiniz olmaz dendi.

Aradan 2 yıl geçti, bu kez daha da tanınmış bir hastanede deneyelim dedi eşim, kırmadım, bu süreçte çok fedakarlık yaptı maddi-manevi bende inanmıştım ama içten içe son deneme diyordum, tükenmeye başlamıştım. Burada daha uzun süren testler, gel-gitler sonucu yine ve yine stres dolu bir hastane- sürekli değişen doktorlar-kaos ve nagatif sonuç alınca ben artık kapılarımı kapatmıştım. Testlerimizden güzel sonuç alıyorduk aslında ama doktor ilgisizliği hat safadaydı. Ardından bu yaz tatiline kadar bir daha bu konuyu duymak istemedim. Eşimde anlayış gösterdi ama bir çocuğu kucağına aldığında gözlerindeki ışığı görseniz beni mahfediyordu...

Bu yaz tatiline kadar bu konu açılmadı. Ardından tatil için gelen dayısının oğlunun Fertijinde tedavi olduğu ve eşinin ikizlere hamile olduğunu öğrendik.. Bu çift aslında Gemlikte yaşıyor ve sırf Seval Hanım için taa ordan buraya geliyorlarmış.. Hamilelik haberini alınca eşimde bir umut oldu, o çiftte çünkü bizden fazladır uğraşıyordu. Geçen 3 yıllık süreçte maddi olarakda kendimizi epey toparlamıştık, neden olmasın dedik. Bu arada ben tabi çoktan Seval Taşdemir'in tüm videolarını izledim, neler yapıyor bakıyorum vs vs full stalklıyorum..

Ardından ekimde burada konu açtım, gidenlerden yorum duymak için sonra Kasım'da eşim aramış Fertijin'i randevu ayarlamış, bana bir sabah kalk gidiyoruz dedi. Stres olmamam için sürpriz bir şekilde götürüp Seval Hanım ile tanıştırdı beni. :) Klinik öyle sempatikti ki çalışanların aşırı güleryüzlülüğü ve en önemlisi Seval Hanım'ın o içtenliği o sıcaklığı.. Ben başımızdan geçenleri anlatırken özenle dinleyişi ve sonra konuşmasıyla tüm o deneyiminden güç aldım diyebilirim kısacası. Güven hissettik, eşimde bende çok güvendik kendisine.

Allah yardım etti ve çok şükür ki. Şuanda da hamileyim :) İşte böyle ballarım yazaken resmen başım döndü :) Çokta uzun oldu ama son olarak demek istediğim bizim gibi tüp bebek düşünen melekler, lütfen üzülmeyin, inanın gerçekten. Önce Allaha tabiki ve sonra kendinize, doktorunuza güvenin. Biz çok hırpalandık bu süreçte, belkide o çok şaşalı yerler yerine direkt doğru adresi, doktoru bulsaydık hiç böyle yaralanmazdık ama siz bu hatayı yapmayın gerçekten.

Umarım umut olmuştur, ben hep girip girip okuyup ağlıyordum :))) Lütfen okuyanlar ağlamasın, dualarım sizinle umutsuzluğa asla kapılmayın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok sevindim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ne kadar ücret ödedin toplamda sorun sadece sendemiydi sorun yaşadığın hastaneler hangileri ???

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok sevindim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ne kadar ücret ödedin toplamda sorun sadece sendemiydi sorun yaşadığın hastaneler hangileri ???
Canım ben şimdi hangi hastaneler olduğunu söylemiyim ne olur ne olmaz bir de onlarla uğraşmak istemiyorum ama özelden yazarım sana çok bilinen yerler ne yazıkki.. Sorun eşimde de bende de vardı ücret olarak net bir şey söyleyemem çünkü tedavi öncesinde benim başka jinekolojik olaylarımda oldu o yüzden yanlış yönlendirmiyim ama tek bir konuda net bişey söyeyebilirim doktorum yani Seval Taşdemir hakikatten de bu işin piri

Canım ben şimdi hangi hastaneler olduğunu söylemiyim ne olur ne olmaz bir de onlarla uğraşmak istemiyorum ama özelden yazarım sana çok bilinen yerler ne yazıkki.. Sorun eşimde de bende de vardı ücret olarak net bir şey söyleyemem çünkü tedavi öncesinde benim başka jinekolojik olaylarımda oldu o yüzden yanlış yönlendirmiyim ama tek bir konuda net bişey söyeyebilirim doktorum yani Seval Taşdemir hakikatten de bu işin piri
Tamam canım bekliyorum ben bi dr buldum biraz kilo ver dedi kısmet olursa eylülde başlıcam

kızlar nasılsınız, nasıl gidiyo? Korona filan derkenn olaylar olaylar hiç gelemedim yaa bir de taşındık.. onca iş gç ve hamilelik arasında ama zorundaydık apartmana yıkım kararı geldii ve bizde apar topar vınn :(
amaaa hamişlik rüya gibi geçiyoo, gebelik takibim için birtanecik doktorum Seval Taşdemir'e devam, miniğim büyüyüorr teyzeleri, cinsiyet tahmini olan varsa alalım bu arada :attention:

Çin takvimine göre bakalım ya seda :D:D Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Valla bu korona morona bizleri tepe takla etti büyük sıpa burada üniversitedeydi diğer bebişler burada danalar diyecektim bendekiler dana kadar :D:D ne bilim ne yaptığımızı bilmiyoruz vampir gibi yaşıyoruz sürekli gecedeyiz :D

kızlar nasılsınız, nasıl gidiyo? Korona filan derkenn olaylar olaylar hiç gelemedim yaa bir de taşındık.. onca iş gç ve hamilelik arasında ama zorundaydık apartmana yıkım kararı geldii ve bizde apar topar vınn :(
amaaa hamişlik rüya gibi geçiyoo, gebelik takibim için birtanecik doktorum Seval Taşdemir'e devam, miniğim büyüyüorr teyzeleri, cinsiyet tahmini olan varsa alalım bu arada :attention:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah banada dua et kız sen nerde oturuyodun

Geri