Fitchoy zayiflama hapi kullanan kadınlar var mı aramızda ?

A

asenakutlu

Forum Okuru
Fitchoy zayiflama hapi kullanan kadınlar var mı aramızda ?

Fitchoy zayiflama hapi kullananlar Zayıflama hapı kullanan kadınların yorumları

Arkadaslar yaklasik 1.5 hafta once 4 arkadas beraber aldik ve kullanmaya basladik. Faydasini gorduk mu?hayir hic birimize bir gram verdirmedi.ve asiri yememeye dikkat ettigimiz halde.herzamanki gibi bu da para icin bir oyun.kanmayin o sanatci bu sanatci soylemlerine palavra bence, acaba aranızda fitchoy zayıflama kullanan kadınların yorumlarını merak ediyorum işe yarıyor mu ? Ne diyorsunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hangi siteden ürünü aldınız acaba. Firma ile irtibata geçtinizmi. Biz kullanıyoruz. Diyetisyenin danışanıyım. O tavsiye etti. Gerçekten kullanıp kullanmadıgınızı merak ettim. Ayrıca zayıflama hapı demişşiniz bu ürün çay burdada bi karışıklık var sanırım. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Piyasa da başkaca ürünlerde mi var.

Vallahi arkadaşlarım fitchoy zayıflama hapları kısa dönemde işe yarar ama ben kesinlikle kullanılmasına karşıyım. Bir hap alıyorsunuz yok kilo yok yağ yakıyor diye saçma işlere giriyorsunuz daha sonra hayatınızdan oluyorsunuz.

Bilimsel yaklaşımla, diyetisyene gidersiniz o size neyi yiyip neyi yiyemeyeceğinizi ne kadar yiyeceğinizi anlatır onun haricinde spor verir bol su ile yürüyüş olur olur biter hap kullanmayın kızlar kısa vadede işe yarar ama giden sağlığınız olur akıllı olun lütfen kullanmayın.

Geri