Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti
Evet sevgili M.M. halkı azönce aldığım duyumlarıma göre *MEÇHUL*kodadlı modumuz işkenceden hoşlandığını ruhunun buna ihtiyacı olduğunu sonunda itiraf etti ve şunları ekledi:

"işkence olmazsa ben yaşayamam son yaptığım işkence ise çok zevkliydi iğneyi aldım ateşte iyice kızdırdım ve sonra bununla kulağımı deldim harika bir duyguydu fakat şimdi acısı dindi ve ben bunu tazelemek istiyorum bu sefer tabanca yöntemini kullanıcam"

evet arkadaşlar ne yaptıysak meçhulu bundan vazgeçiremedik sizler bu haberi okurken meçhul bunu yapmış olacak. M.M. Haber GÜMÜŞ

Son düzenleme:
Cevap: Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

evet ben bu olaya şahsen tank oldum biri bu meçhule dur demeli yoksa kızın hali kötü el birliğiyle meçhulu bu huyundan vazgeçirelimmm:D :hhh::hhh:

nihahahahahahah acı yok ağrı yokk sızı yokkk bennnnn birrr deliyimm nihahahahahaa.....tabancada fayda etmedii daha acı daha ağrıı istiyorumm puhahahahahahah:D:D:D

not::(((gümüş sen tam bir delisinn::D:D:Dödeşecezz:Dbeni reklam ettin.:D:D)))

yhaaaa ama yhaa korkutmayın beniii:uhu:hem ben korkusuzumm cesurum tek korkum ALLAH...hem ben değilmiydim iğneyle kulak delen:D:Dtamamen duygusal diyommm:D:D

yhaa demi doğru dedin bakkkkk:D:Dama bu acıalrı sendede denemek istiyorum acep ansıl fikir inan hiç acımayacak:D:D:D:hihihihihihiihhi

Abooo bu kız kendinden geçti artık dışarıya zarar verecek allahım sen koru bizi meçhulüm sakin ol canım tamam şimdi ben 3 kadar sayacan sen sakin şiddet karşıtı melek gibi olacan tamam hadi 1 2 ve 3:D:D

Geri