Forever Club Bodrum

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Forever Club Bodrum
4 yıldız

Forever Club Resimleri

784otel.jpg
784aotel.jpg
784botel.jpg

Otel Bilgileri: 4 Yıldızlı standartlara sahip Otel Forever Club deniz kıyısında, özel plaj, Bodrum 1 km, Milas, Bodrum hava alanına 35 km, mesafededir. Otel'in 207 toplam oda, 500 toplam yatak, kapasitesi ve deniz manzarası vardır. Forever Club Otel'in da detayları, telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kasa, uydu tv, split klima, duş, saç kurutma makinası olarak dizayn edilmiştir. Otel Forever Club genel özellikleri, merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, çamaşırhane, market, hediyelik eşya, jeneratör, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası. Forever Club Otel'de spor ve rekreasyon, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj, güzellik ve sağlık merkezi, masa tenisi, bilardo, disko, gece animasyonu, spor animasyonu, mini futbol, voleybol, basketbol, parasailing, muz, jet ski, kano, rüzgar sörfü, yelken. Otel Forever Club'de yeme ve içme, herşey dahil, kafeterya, havuz bar, sahil bar, teras bar, disko bar, snack bar, 1 açık restorant ve 1 kapalı restorant. Forever Club Otel'in kongre ve konferans için toplantı salonu mevcuttur.

Adres : Ataturk Cad.icmeler Yolu icmeler / Bodrum / Mugla

Cevap: Forever Club Bodrum

2 sene foreverda tatil yaptım ve bu sene otelde boş oda olmadığı için oraya gidemiyorum :( bodrum'da kalabileceğim tek otel ! en az 4 otel gördüm orada ama hiç birine değişmem ... foreverda tatil yapmak isteyen varsa hiç düşünmesin derim :)

Geri