Fundyy kimdir biyografisi resimleri ve hakkında bilgiler

Fundyy kimdir biyografisi resimleri ve hakkında bilgiler
Bugünlerde herkesin beğeniyle dinlediği ve arama motorları vasıtasıyla dinledikleri Fundyy i sizleri için araştırdık kızlar.

Fundyy kimdir biyografisi
Fundyy 1988 yılında Kırşehirde dünyaya gelmiştir.2010 yılında amatör olarak müzik hayarına başlamıştır.Yaptığı çalışmaları HD sayfasında yayınlamaya başlayan Fundyy gün geçtikçe kendini geliştirdi.Zamanla dinleyicininde tanıdığı Fundyy şimdilerde Rap aleminde tanınır bir kişi haline geldi.Google aramalarında Fundyy parçaları hergün binlerce kez aranıyor.Slow ağırlıklı tarzı ile Fuındyy artık tanınır kişilerden olmuştur.Kendisine Başarılar diliyoruz.Fundyy’i Bütün parçalarını sitemizde bulabilir,indirebilirsiniz.

Fundyy Resimleri

Son düzenleme:
D

dilarav

Forum Okuru
fundyy ben seni çok seviyorum.....................................
kaderime yazılıııı silemem seni gönlümdeeeennnnnnnnnnnnnnn
yanarım aşkıııııııııııımmmmmmmmmm....................

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
fundyy seni çok seviyorum koyu kahverengi çok güzel

K

koray

Forum Okuru
süpersin be gülüm bu kadar damara baglama daha eglence istiyoruz senden hayat zaten çekilmez halde.. dahada hüzüne bogma bizi lütfen :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
fundyy seni çooookk seviyorum keşke manisa demircide konser versenn seni seviyorum sevgilerimle hatımın anlamı <3 <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<33<3<3<3<3<3<33<3<3<<33<3<3

D

DeNiz Dhh

Forum Okuru
FundYy

fundyy seni çok seviyorum niye büyüdüm anne ve cehennemin yarısıydı şarkılarını çokkk seviyorum ... ... By By seviliosun hanny :))))

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
seni seven hayranın

aşşşkım benim seni çook seviyorum tabi şarkılarınıda özellikle en cok sevdiğim sordunmu giderken mükemmel şarkı ağzına sağlık

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
fundyy seni ok seviyorum :) ve sen çok iyi bir şarkıcısın. çok damardan sylüyorsun. hayat zaten çekilmez. ve bazen bunu unuttuğumda seni dinliyorum. Bu aklıma gelince aklım başıma geliyo. Harikasın seni ve sesini seviyorum <3 :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
fundyy seni çok seviyorum ayrıca bende kırşehir'liyim mucurda babanem oturuyorNOT: Seni seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm