Gardırop tipi buzdolabı modelleriyle gelen dekoratiflik

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Gardırop tipi buzdolabı modelleriyle gelen dekoratiflik
Mutfak dekorasyonları bayanların en titizlendikleri dekorasyonlardandır. Burada kullanılacak her eşyaya titiz bir seçim ilkesiyle tercih ederek mutfağımıza yerleştirme gereği duyarız. Mutfak görünümlerinde daralmaya sebep olmayacak, ihtiyacımızı karşılayacak ebatlardaki ürün seçimlerimizle daha kullanışlı alanlar yaratabiliriz. Buzdolapları ihtiyacımıza cevap veren en önemli beyaz eşyalar arasındadır. Siz de buzdolabınızı yenilemeye kararlı iseniz size vereceğim tavsiyeler kulak verebilirsiniz. Şimdiye kadar yazmış olduğum yazılara göz attığınız zaman buzdolabım nasıl olmalıdır yazımdan da fikir alarak nasıl bir buzdolabı işinizi görebilir hususuna yanıt bulabilirsiniz.
216798_Samsung-RF85K90127F-A-Gardrop-Tipi-No-Frost-Buzdolabi_001_1484138053.jpg

Üst resimdeki modele baktığınız zaman gıda saklama konusundaki esnekliğinde mutfağınızın dostu olabilecek bu ürüne bayılabileceksiniz. Dört adet ön ayarı bulunan bu dolabın orijinal tazeliği koruma hususuna bayılacaksınız. Meyve ve sebzelerinizde hasat zamanının dokusunu size hissettiren ürün 3 derecelik dalgalanma ile buzluk ünitesinde yanma önüne geçilebilmektedir. Kokuların birbirine karışmasını önleyici sistem özelliği ve 3 ayrı soğutma sistem özelliğiyle buzdolabınızı kullanıyor olmaktan dolayı memnun olacaksınız. Her şeyi organizeli bir şekilde yerleştirip kullanımdan dolayı memnun kalacağınız ürün şık tasarımıyla da beğeniyi elden bırakmamaktadır. Daha az elektrik kullanımıyla paranızdan tasarruf sağlama niyetindeyseniz bu ürünü gözünüz kapalı kullanmayı tercih edebilirsiniz. 765 litrelik hacmiyle bu ürünü Samsung mağazalarında bulabilirsiniz. Ya da web üzerinden hepsiburada üzerinden sipariş verebilirsiniz.
7248220483_LO2_large.jpg

Parmak izi bırakmayan aktif mavi ışık teknolojisiyle sahip olabileceğiniz üstteki nofrost üründe ihtiyaç karşılayabilecek kapasitededir. 25 litrelik 0 derece bölmesi ve 385 litrelik soğutucu bölme hacmi ile beğenebileceğiniz bir soğutucu olarak faydalanabileceğiniz nofrost dokunmatik elektronik kontrol paneline de sahiptir. Beko site ziyaretiyle ürün fiyat bilgisi ve detaylı ürün özellik incelemesini gerçekleştirebilirsiniz.
7250520483_LO1_20140904_201348_large.jpg

Gardırop tipi nofrost modelleri genel anlamda geniş aileler için uygundur. Üst resimdeki modelde hem fiyat bakımından farklı hem de hacimsel olarak işinize daha yarar bir model olabilir. Bu örnek içinde web sitelinkine tıklayarak satın alma işleminize hız kazandırabilirsiniz. Daha farklı modeller için beyaz eşya satış noktası ziyaretlerinizde sizler için faydalı olabilecektir.
refrigerators.jpg
tr_RSH5PL2A1-XTR_002_Front-open_gray_10029920064411.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimde geniş hacimli buz dolabım var güya parmak izi bırakmıyor ama maalesef leke oluşuyor. Birde buz dolabım dışardan çok büyük görünsede iç hacmi bana yetersiz geliyor. Şu sıralar dolabımı değiştirip gardırop tipi buz dolabı almayı düşünüyorum.Evde iki kişi olsakta her gün kayın validemler bizde bu yüzden kullandığım dolap bana yetmiyor. Şimdi sayenizde konuda yer gardrop tipi buz dolabı modellerini inceledim ve fikir edindim.Paylaşım için teşekkürler.

Geri