Gaz çıkarma yöntemleri nelerdir ?

G

gasmrs

Forum Okuru
Gaz çıkarma yöntemleri nelerdir ?
GAZ ÇIKARMA YÖNTEMLERİ
gazımı çıkaramıyorum nasıl kolay şekilde gaz çıkartabilirim hakkında detaylı bilgiler Melekler Forum'da sizlerle

Kızlar selamlar bağırsaklarla ilgili sıkıntılar yaşıyorum onun haricinde kabızlık hemoroid ne isterseniz bende var kilolu da değilim boyum 1,65 ve kilom 56 ama gaz ile ilgili sıkıntılarım almış başını gitmiş iki çocuğum var 8 yaşlarındalar bende oldum olasıya bu gaz sıkıntıları sürekli var idi ve devam ediyor.

GAZIMI NASIL ÇIKARTABİLİRİM ?

Bir türlü gazımı çıkartamıyorum bana gazımı rahat yollarla çıkartabileceğim şekil spor ya da hareket ne ise yardımcı olur musunuz ?

gaz çıkarma yöntemleri karın şişliği.jpg

Gaz çıkarma sıkıntısı ile ilgli daha önce sitemizde açılmış olan konulardan yararlanabilirsiniz onun haricinde yapacağımız araştıram ile bitkisel kürler ya da yöntemler var ise ayrıca konumuz üzerinden bilgi sahibi olacaksınız.

İBRAHİM Saraçoğlu gaz çıkarma yöntemi bitkisel yöntem. Diyanet Tv de yayınlanan Sayın Saraçoğlu tarafından anlatılan yöntemi ayrıca kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Sizlerin de bidiği başka yöntemler var ise lütfen bizlerle paylaşın olur mu ?

BAĞIRSAK PROBLEMLERİ GAZ PROBLEMLERİNİ GEÇİREN BİTKİSEL KÜR İBRAHİM SARAÇOĞLU TARİFİ ŞÖYLE

Taze olarak alınacak olan zencefiller yine videoda göründüğü üzere iki adet 50 kuruş büyüklüğünde kesiliyor. Taze kök zencefil olacak ve kaynayan 1 su bardağı suya iki kök zencefili bıçakla bir defa keserek atıyorsunuz ve kısık ateşte toplamda 5 dakika kadar kaynatıyorsunuz daha fazla kaynamamasına dikkat edin daha sonra süzüyor ve ılımaya bırakıyorsunuz.

GAZ SANCISINA ÇÖZÜM ZENCEFİL NASIL KULLANILIYOR

Yukarıda anlattığımız şekilde ılımaya bırakılan suyu, akşam yemeklerinden 2 saat sonra bir su bardağının tamamı olacak şekilde içeceksiniz ve uygulamaya 1 ay boyunca devam edeceksiniz. Taze olarak hazırlamalısınız hazırlayıp yarın içerim diye buz dolaplarında asla bırakmayacaksınız.

gaz sancısı için zencefil nasıl hazırlanıyor.jpg

Özellikle kaynayan suyun içine atıyorsunuz kızlar atarak beklemeyin kaynamasını kaynayan suya atıyor ateşi kısıyor ve 5 dk demliyorsunuz. Suyun kesinlikle klorsuz olması gerektiğini özellikle hatırlatmak istiyorum sizlere. Bunun için hazır sulardan faydalanmanız önemlidir. Suyun kloru özelliğini yitirtiyormuş bilginiz olsun.

Geri