Gebe kalmak için ne zaman ilişkiye girilir

Seda meşin

Yeni Üye
Üye
Gebe kalmak için ne zaman ilişkiye girilir
Merhaba arkadaşlar eşimle birlikte çocuk sahibi olmak istiyorum ama adetten önce mi yoksa sonra mi ilişkiye girilir bilmiyorum çabuk gebe kalmak için ne yapmam gerekiyor yumurtlama dönemi nasıl hesaplanır bana yardımcı olur musunuz

Hesaplamak için bu konuya bakabilirsin

Merhaba arkadaşlar 29 ocak 2018 de Doğum erken doğum yaptım bebeğim vefat etti kasımdan bu yana korunmuyoruz ancak gebelik olmadı tüm tahlillerimiz yapıldı herşey normal bu ay doktorum letu yumurta olgunlaştırıcı verdi adetimin 3. Günü başladım ve yarın da 2 tane alıp bırakıcam cuma kontrolüm var ancak sağ kaşığımda ağrı var ilacın etkisi midir ve bu ilacı kullanan oldu mu

Merhaba arkadaşlar 29 ocak 2018 de Doğum erken doğum yaptım bebeğim vefat etti kasımdan bu yana korunmuyoruz ancak gebelik olmadı tüm tahlillerimiz yapıldı herşey normal bu ay doktorum letu yumurta olgunlaştırıcı verdi adetimin 3. Günü başladım ve yarın da 2 tane alıp bırakıcam cuma kontrolüm var ancak sağ kaşığımda ağrı var ilacın etkisi midir ve bu ilacı kullanan oldu mu
Allah sabır versin allah rahmet eylesin mutlaka kullanan vardır bu ilacı sabah akşam olarak mı kullandın

Merhaba arkadaşlar eşimle birlikte çocuk sahibi olmak istiyorum ama adetten önce mi yoksa sonra mi ilişkiye girilir bilmiyorum çabuk gebe kalmak için ne yapmam gerekiyor yumurtlama dönemi nasıl hesaplanır bana yardımcı olur musunuz

Merhaba, hamile kalmak için sağlıklı yumurtaya ve sperme ihtiyaç vardır. Doğurgan olduğunuz günlerde ve bu günlerden bir kaç gün önce ilişkide bulunmak gebe kalma şansınızı etkiler. Gebe kalma olasılığının en yüksek olduğu dönem yumurtlama zamanıdır. Sorunuza dair detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linkleri ziyaret ediniz..

Nasıl hamile kalınır ? (Resimli anlatım) YUMURTA 'dan EMBRİYOYA YOLCULUK

Nasıl hamile kalınır ? Erkek bebek olması için neler yapılmalıdır ?
Nasıl Hamile Kalırım ?

Geri