Gebe olurmuyum sizce

• Konbuyu başlatan Aysennnnj
Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Merhaba, geçen ay 11 temmuzda adet oldum 18 temmuz ilişkim oldu eşimle geri çekilme ile, bir daha olmadi , 6 ağustos adet oldum 4,5 gun sürdü, 4. Gun test yaptim tek çizgi cıktı hamile olma durumum var mı adet olsamda
Adet olmuşsunuz bu durumda gebelik maalesef yok

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Adet olmuşsunuz bu durumda gebelik maalesef yok
Sağ kasikta hafif ağrı ve bulantim var, bayagidir var bu ama , adette oldum hala var acaba adet degil mi diyorum yoğun şekilde oldu . Adet olup hamile olunur mu

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Sağ kasikta hafif ağrı ve bulantim var, bayagidir var bu ama , adette oldum hala var acaba adet degil mi diyorum yoğun şekilde oldu . Adet olup hamile olunur mu
Adet olan bi kadın hamile olamaz maalesef canım

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Kendin yapana kadar emin olmak için kanda baktır kaset testler her zaman doğru olmayabilir
Lütfen cevap verebilir misiniz adet olsamda hamilelikten şüphe duymalimiyim

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Lütfen cevap verebilir misiniz adet olsamda hamilelikten şüphe duymalimiyim
Hamile bi kadın adet olmaz ben emin olmanız için dedim test yapın diye

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Hamile bi kadın adet olmaz ben emin olmanız için dedim test yapın diye
Ilişkin 18 temmuz geçen ay ki adetim 11 temmuzda şimdi afetimin 4. Gunu test yaptim doğru sonuç verir mi okdr surede

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Ilişkin 18 temmuz geçen ay ki adetim 11 temmuzda şimdi afetimin 4. Gunu test yaptim doğru sonuç verir mi okdr surede
Yoğun şekilde adetiniz gerçekleşiyor değilmi diğerlerinden farklı bi tarafı yok

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Yoğun şekilde adetiniz gerçekleşiyor değilmi diğerlerinden farklı bi tarafı yok
Evet yoğundu afedersiniz hatta çamaşırımı falan kirletmisti, ilk gun simsiyah snra kıpkırmızı oldu 5 gun devam etti

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Evet yoğundu afedersiniz hatta çamaşırımı falan kirletmisti, ilk gun simsiyah snra kıpkırmızı oldu 5 gun devam etti
Tatlım sen hamile değilsin teste bile gerek yok

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Tatlım sen hamile değilsin teste bile gerek yok
Sabahları mide bulantısı aşırı derecede var bide sırt ağrısı ayak aldim ağrıyor bu neden oluyor ozman, olabilir mi diyorum yinede kendime

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Kendim test yapsam cikar mi ,hastaneye gdemiyorum bayram dolayısıyla
Şüphen geçicekse yap ama kan testi daha garanti bekle bayram bitsin kanda baktirirsin

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Aysennnnj' Alıntı:
Kendim test yapsam cikar mi ,hastaneye gdemiyorum bayram dolayısıyla
ne sorduğunuzun biraz farkına varın adet oldum diyorsunuz hem de fazla kanamalı hem de diyorsunuz hamile olabilir miyim arkadaşım nasıl hamile olabilirsin şaşıyorum

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Şüphen geçicekse yap ama kan testi daha garanti bekle bayram bitsin kanda baktirirsin
İlişkinin üzerinden 26 gun geçmiş, eğer varsa çıkar mi idrar testinde?

A

Aysennnnj

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
ne sorduğunuzun biraz farkına varın adet oldum diyorsunuz hem de fazla kanamalı hem de diyorsunuz hamile olabilir miyim arkadaşım nasıl hamile olabilirsin şaşıyorum
Belirtiler olunca bende şaşırıyorum, millet yaziyor adet oldum ama hamileyim diye bendemi öyleyimi oldum ki diyorum

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Aysennnnj' Alıntı:
Belirtiler olunca bende şaşırıyorum, millet yaziyor adet oldum ama hamileyim diye bendemi öyleyimi oldum ki diyorum
eğer hamilelik oluşmuş ise döllenme sonrası herkeste görülmez ama yerleşme kanamasından bahsediyorsunuz sanırım o adet kanaması gibi değildir adet kanamasından önce olan bir kanamadır ve daha hafif ve kanama leke şeklinde olur o

A

Aysennnnj

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
eğer hamilelik oluşmuş ise döllenme sonrası herkeste görülmez ama yerleşme kanamasından bahsediyorsunuz sanırım o adet kanaması gibi değildir adet kanamasından önce olan bir kanamadır ve daha hafif ve kanama leke şeklinde olur o
Yok öyle bi kanama degildi yogundu , bir.al adet olup hamile kalan oluyor mu