Gebe olurmuyum sizce

Kasık ağrısı hamilelik belirtisi olabilir ama apandisit ağrısı daha ağır bir ağrıdır ve adetinize ne kadar var hamilelik testi yaptırmadınız mı ben mi kaçırdım
Ben adet oldum yani soyle anlatayım, ilişki 18 temmuzda oldu adetim 6 ağustosda oldu 5 gun sürdü ama benim agrım olmadi adetken pek adetten snra kaşık mide bulantısı sırt ağrısı başladı adetin 4.gunu testte yaptim kendim negatifti , hamilelik olur mu boyle bilemedim yoksa başka bsey midir

Ben adet oldum yani soyle anlatayım, ilişki 18 temmuzda oldu adetim 6 ağustosda oldu 5 gun sürdü ama benim agrım olmadi adetken pek adetten snra kaşık mide bulantısı sırt ağrısı başladı adetin 4.gunu testte yaptim kendim negatifti , hamilelik olur mu boyle bilemedim yoksa başka bsey midir
Adet gerçekleşmiş hamilelik düşünülemez

Adet olan bi kadın hamile olamaz maalesef canım
Arkadaşlar acil çok acil, agrım başladı yanimda kimse yok şuanda, sağ kasigm çok agriyor, baygınlık hissi okuyor sağ tarafım tutmuyor , 10 dk once mide koruyucu ve ağrı kesici attım onlar yapar mi , benim adetim oldu ama şüphelendim dış gebelik falanda diye suan kasigim ağrıyınca 6 ağustosda oldum 5 gun , dış gebelik olsa o kanama esnasında agrım olurdu degil mi arkadaslar

Arkadaşlar acil çok acil, agrım başladı yanimda kimse yok şuanda, sağ kasigm çok agriyor, baygınlık hissi okuyor sağ tarafım tutmuyor , 10 dk once mide koruyucu ve ağrı kesici attım onlar yapar mi , benim adetim oldu ama şüphelendim dış gebelik falanda diye suan kasigim ağrıyınca 6 ağustosda oldum 5 gun , dış gebelik olsa o kanama esnasında agrım olurdu degil mi arkadaslar
Sağ tarafım tutmuyor diyorsun 112 yi arayıp bilgi alsana onlar seni yönlendirir

Biraz geçti gbi karnım sis ama , dış gebelik geçirmiş olabilir miyim adet oldum koyu köyü ve çok oldu dış gebelikte adet olunur mu

Ayşen hanım durumunuzun gebelik / dış gebelikle ilgisi yok. Daha önce regll döneminiz gerçekleşmiş . Rahim kaynaklı bir sorun septomlarınıza neden olabilir. En kısa zamanda kadın doğum uzmanına görünün.

Geri