gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
senagül' Alıntı:
arkadaşlar adetten 2 gün önce kan testi yaptırsam hamilelık belli olurmu.ne düşünüyosunuz çok meraktayım.
erken gebelik testlerinde adet gününde yapin diyor ama bazi testler var onlar bi kac gün öncedende gösteriyor diye duymustum :) 2 gün kalmis kiz sabret :) belirti falan varmi?

S

senagül

Üye
Üye
dayanamadım idrar tahlili yaptım bir çizgi koyu diğeri açık renk çıktı.bugün adet günüm şimdilik bişey yok yardımmm kızlar.belirtim sadece iştahım çok açık.

eminegelin

eminegelin

Yeni Üye
Üye
senagül' Alıntı:
dayanamadım idrar tahlili yaptım bir çizgi koyu diğeri açık renk çıktı.bugün adet günüm şimdilik bişey yok yardımmm kızlar.belirtim sadece iştahım çok açık.
bacim silik ciktiysa, müjdeyi benden duy,,, büyük bi olasilik .. hamilesin :))))))

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
evt canım ikinci çizgi silik çıktıysa hamişsin..tebrikler:D

S

senagül

Üye
Üye
allahım işallah.çok teşekkürler canm kesinleşsin yazıcam ama zamanı geçiremiyorum sen hamişsin ne kadarlık seninki.şuan belirtimin olmayışı normalmi

S

senagül

Üye
Üye
arkadaşlar dün kahverengiye benzer bir damla akıntı gibi bişey gelldi.adet sandım ama devamı yok bekliyorum hala acaba neden olabilir...yarın kan tahlili düşünüyorum.....

polyana28

polyana28

Hamiş Melek
senagül' Alıntı:
arkadaşlar dün kahverengiye benzer bir damla akıntı gibi bişey gelldi.adet sandım ama devamı yok bekliyorum hala acaba neden olabilir...yarın kan tahlili düşünüyorum.....

mrb canım ben aranıza yeni katıldım.NETTEN ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA Ikinci çizgi silik çıkmışsa büyük ihtimalle hamişsindir. Kan testinden çıkar. O bir damla lekede yerleşme kanaması olabilir. Allah sana sağlıklı sıhatli hayırlı bi bebiş nasip etsin.

S

senagül

Üye
Üye
teşekkürler canım işallah öyledir.aramıza hoşgeldin.biraz kendinden bahsedermisin.

S

senagül

Üye
Üye
arkadaşlar hamileyim.dün kanda çıktı..çok mutluyum.allah tüm isteyenlere nasip etsinnnn

M

meral_demirezen

Yeni Üye
Üye
hayırlı olsun cnm :) inşallah herşey yolunda gider ve bebeğini kucağına sağlıklı bi şekilde alırsın :)

polyana28

polyana28

Hamiş Melek
senagül' Alıntı:
arkadaşlar hamileyim.dün kanda çıktı..çok mutluyum.allah tüm isteyenlere nasip etsinnnn
NE ZAMAN BİR HAMİLELİK HABERİ ALSAM ÇOK SEVİNİYORUM. TEBRİK EDERİM ALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN. BÜTÜN İSTEYİPTE BEKLEYENLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH.:cah:

S

senagül

Üye
Üye
çok teşekkürler arkadaşlar allah tüm isteyenlerin yüzünü güldürsünnn

F

fikrimin ince gülü

Yeni Üye
Üye
senagül Mevla hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

S

senagül

Üye
Üye
sağol canım.işallah benimle beraber tüm arkadaşlarımın yüzü gülsün...

M

melese

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaslar adetıme dort gun var bugun kan testı yaptım negatıf cıktı ancak gebelik belirtilerim var yumurtlama zamanımdan sonra once kahverengı daha sonra pembe kanamam ıkı gun oldu netten baktıgımda dollenme kanaması dıyordu. sızce hamılemıyım bu test dogrumuydu?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Beklenen adette gecikme yaşanmadan yapılan testler değerlendirilmemeli.Gecikme yaşarsanız testi tekrarlayın (her lekelenmede gebelik emaresi değildir)

E

ecoş

Forum Okuru
mrb bende aranıza yeni katılıyorum benimde adetim 21 de bende şüpheleniyorum su an iki hafta oldu hamile miyim acaba

Z

zeynep35

Forum Okuru
Selamlar;
1gun gecikmeli adetim ve 1i net 1silik bir testim,karisik bir kafayla ilk defa yaziyorum :) :(