gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

Selamlar;
1gun gecikmeli adetim ve 1i net 1silik bir testim,karisik bir kafayla ilk defa yaziyorum :) :(

slm ben yeni katildim hayirli olsun benimde durumum ayni adetime 6 gun var ve cok hafif goguslerim agriyo sizce hamilemiyim veya test yapsam mi

kizlar bende sanirim ikinciye hamileyim kizim 3yasinda daha adet gunume var ama goguslerim agriyo ve süt geldi beli. kopuyor kahverengi lekem oldu ve asiri tatli yiyorum insallah hamileyimdir cok istiyoruz

Benmde adetin yarın merhaba kızlar 2 aylik evliyim yumurtlama gününden 2 gün snra kahverengi lekelenmem oldu ve karnım agryo bas agrsi adetim yarin mide bulantim şişkinlik mide yanması var iştahımda acildi belirtiler var bakalim test aldim yapacam adetime 4 gün öncede yaptim negatifti yarın normalde adet günüm inş. Hepimizin güzel hayırli bebisleri olur... :))

Benmde adetin yarın merhaba kızlar 2 aylik evliyim yumurtlama gününden 2 gün snra kahverengi lekelenmem oldu ve karnım agryo bas agrsi adetim yarin mide bulantim şişkinlik mide yanması var iştahımda acildi belirtiler var bakalim test aldim yapacam adetime 4 gün öncede yaptim negatifti yarın normalde adet günüm inş. Hepimizin güzel hayırli bebisleri olur... :))

Kızlar benim yarın adet günüm bu gün test yaptım belirkin çift kırmızı ama yinede bilemiyorum kafam çok karışıkçok ta istiyoduk işk defa bu ay istemedim yoğunluktan..

Kızlar 5 aylik evliyim ve bebiş istiyoruz bu ay yapmayı düsunduk adettim bittiginden beri gun asiri yapiyoruz ve bugunde yumurtlama gunum yumurtladan kac gun sonra belli olur gebelik

bn 4 aralikta adet oldum onun oncesi 7kasim 28gunde bir goruom adet simdi 4aralikta gordusem kacinda gelir

Merhaba benim karın ağrılarım göğüs agrilarim ve kahverengi gibi bi lekelnme oldu 2 kere sizce hamilelik var mi ha bide bel ağrılarına çok oluyor çok uykusuzluk husus var

Geri