Gebelik belirtileri ilk hafta nasıl olur

• Konbuyu başlatan ilkbelirtiler
  • Başlangıç tarihi
I

ilkbelirtiler

Forum Okuru
Gebelik belirtileri ilk hafta nasıl olur
Selam kızlar ilk hafta gebelik belirtilerinde neler hissediyoruz nasıl oluyor. Ben yaklaşık üç aydan bu yana gebe olmayı düşünüyorum. Planlı bir şekilde ateş ölçme, yumurtlama ve ovülasyon durumumu kontrol altına aldım ve eşimle düzenli şekilde üç gün öncesi üç gün sonrasına kadar özellikle sabahları birliktelik yaşadık. Mhtemelen gebelik bekliyoru. Tam olarak gebeliğin ilk hafta belirtilerinde neler oluyor kızlar bana anlatabilir misiniz.

Aslında kişiden kişiye değişse de standart olarak bazı önemli belirtiler her keste aynı şekilde ortaya çıkıyor. Göğüslerde hassasiyet artması gebelik belirtisi olarak görünebilir. Örneğin diken şeklinde batma şişme ve dokunduğunuzda hassasiyetiniz artabilir. Bu aralarda Salgılarınızda artmalar meydana gelecektir.

Onun haricinde, kokulara karşı aşırı duyarlılık hissedebilirsiniz. Karnınızda batmalar da gebeliğin belirtileri olabilir. Bunların haricinde toplu olarak sizlere Tüm İlk hafta gebelik belirtileri tüyosunu BURADAKİ konudan yazmış ve binlerce katılımcı ile bunları ele almıştık. dilerseniz bu konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum uzun zamandır sizleri takip ediyorum umarım buradaki yazılanlardan bir şeyler çıkartabilirim. sorum olur ise bu başlık altından size iletebilir miyim ? Umarım halimeyimdir ya çok istiyorum bu bebişi...

Rabbim, isteyen her kese nasip etsin. Ama uzun zamandan beridir açık olan sitemize gelen yorumlara baktığımızda, artık hamileliğin o kadar da kolay olmadığını söylememiz mümkün. Planlı şekilde ilerlemek gebelik için daha mantıklı geliyor bizlere. Tabiki sorabilirsiniz sorularınızı yardımcı olmaktan keyif alacağımıza emin olabilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum ya bu göğüslerdeki hassasiyet olayı ben de de var yani her zamankinden farkıl diken gibi bakıyor uçları baya belirginleşti. Diken batması gibi bir şey var eşime de sordum büyüme var mı diye kesinlikle var diyor daha adetime bir hafta kadar var ne zaman test yapaıym ne diyorsunuz.

Yani tam net olarak bir kaç gün geçtiğinde yapabilirsiniz ama yine tecrübelerimizden, kadınlarımızın özellikle hamilemiyim şeklindeki araştırmalarında bu regl süresinin bitimine dikkat etmedikleri ve erkenden yaptıklarını görüyoruz. siz de test yapacak iseniz lütfen 2 gün kala kandan beta hcg testi yaparsanız daha iyi olur. Ayrıca,

BHCG DEĞERLERİ başlıklı konumuzdan da çıkan sonucu kendiniz değerlendirebilirsiniz.

Geri