tunacım ya üzülme, en azından dünyalar tatlısı bi oğluşun var
bak benimde sabah ikinci çizgi silik çıkmıştı ama sonra kayboldu gitti.hem zaten öğleden sonra adet oldum ben.neyse hayırlısı ne diyelim.bu ayda olmadı.ama benim hala baş dönmelerim azalmadı.
bu arada;Aman yarabbim o nasıl bi güzellik öyle.sen bunu yemeden akşama kadar nasıl durabiliyorsun.Allah hayırlı uzun ömürlü etsin inşallah.MAŞALLAH BAREKELLAH...

O benim bitanem teyzesi günde kaç kere yiyorum ben onu ama abi oldu artık, amin sağol Allah sana da nasip etsin. Tatlım benim anlamadığım tamam sonuç negatif olabilir ama hala gebelik belirtileri var hastalanmadım da bilemiyorum artık beynim durdu en iyisi beklemek, yaa bu 2. çizgilere de güvenmemek gerek demek ki, halbuki ikimizin de hamile olduğuna öyle inanmıştım ki ama bende hala bi umut var gelecek günler neler gösterir bilinmez.

biliyomusun tuna şuan adet oluyorum ama hala benimde içimde bi umut var.ya inanmak istemiyorum bu duruma yada ikimizinde hamile olduğuna kendimi o kadar inandırmışımki...
neyse tatlım kafamızı dağıtalım biraz...

biliyomusun tuna şuan adet oluyorum ama hala benimde içimde bi umut var.ya inanmak istemiyorum bu duruma yada ikimizinde hamile olduğuna kendimi o kadar inandırmışımki...

bende geçen ay hasta olmama rağmen hamile olduğumu düşünüodum belkide yerleşme kanamasıdır die cnm moralini bozma inş en güzeli olcak senin içinde tuna içinde :kartanesi:

bende geçen ay hasta olmama rağmen hamile olduğumu düşünüodum belkide yerleşme kanamasıdır die cnm moralini bozma inş en güzeli olcak senin içinde tuna içinde :kartanesi:

saol tatlım ya.inşallah bunuda atlatıcaz.artık bu ay şu ovulasyon testlerinden denicem bide.zaten onu dene bunu dene derken 1 yıl geçeçcek.sonrada doktor doktor dolaşırız bizde

saol tatlım ya.bunuda atlatıcaz inşallah.bu ay bide şu ovulasyon testlerini denicem.zaten onu dene bunu dene derken 1 yıl geçecek,sonrada o doktor senin bu doktor benim dolaşıcaz.napalım hayırlısı olsun.

arkadaşlar ben 19 aralıkda adet olmam gerekiyordu. ancak olmadım, cok sancım vardı bu aralar dün dün yani 20 aralıkta doktora gittim idrar ve beta hcg testi istedi doktorum. beta hcg sıfır cıktı doktorum gebelik görünmüyor dedi. ancak idrar yollarında iltihaplanma olmuş dedi.ilaç yazdı ve dediki ilaçları kullanmaktan korkma eger hamileysen bile bebeğe zararı olmaz dedi (sancı ilacı ve iltihap söktrücü vermiş) yani yeniden umutlanmama sebep oldu doktorun bu lafları..aceba erken miydi beta hcg için? ama gebelk varsa kanda hemen cıkıyor diye okumustum pek cok yerde..tecrübeli arkadaslardan yardım istiyorum.not: hala daha adet olmadım.

tatlım benim yaa anlıyorum seni, inş ikimiz için de gönlümüzden geçen olur zamana bırakalım..

arkadaşlar ben 19 aralıkda adet olmam gerekiyordu. ancak olmadım, cok sancım vardı bu aralar dün dün yani 20 aralıkta doktora gittim idrar ve beta hcg testi istedi doktorum. beta hcg sıfır cıktı doktorum gebelik görünmüyor dedi. ancak idrar yollarında iltihaplanma olmuş dedi.ilaç yazdı ve dediki ilaçları kullanmaktan korkma eger hamileysen bile bebeğe zararı olmaz dedi (sancı ilacı ve iltihap söktrücü vermiş) yani yeniden umutlanmama sebep oldu doktorun bu lafları..aceba erken miydi beta hcg için? ama gebelk varsa kanda hemen cıkıyor diye okumustum pek cok yerde..tecrübeli arkadaslardan yardım istiyorum.not: hala daha adet olmadım.

canım ben da beklemedeyim 17 aralıktı adetim hala olmadım, kan testi yaptırdım bugün negatif çıktı ama gebelik belirtilerim var acaba test için erken miydi diye düşünüyorum, ben de kanda hemen çıkar diye biliyorum ama farklı bişey olabilir mi ki?? sen de ilaçlarını kullan şimdilik umarım Allahım sana da tüm isteyenlere de bebiş verir en kısa zamanda...

merhaba arkadaslar bende uzun zamandir takip ediyorum yazilarinizi, düsüncelerinizi, hissettiklerinizi :)) bende 4 yildir evliyim ve bu son iki aydir bebek istiyoruz esimle, bu ay cok farkli seyler hissettim yaklasik 10 gündür karin ve kasik agrilarim var, gögüslerim agriyo, cook kuru bir mide bulantim var ama hic gecmiyor özellikler yemekten sonra daha cok hissediyorumm bide vajinamda yanma var cok fazla degil ama ara ara hissediyorumm.. daha test yapmadimm ama cok merak ediyorum normalde bu aralar hasta olmam lazimdii ama olmadim hala :))) bende anne adyi olmak istiyorumm artik zamanim geldiii simdiden cook tesekkur ediyorumm cevaplarinizi büyük bir heycanla bekliyorumm :))

Geri