offf kırmızı alarm geldi, hastalandım maalesef acayip karnım ağrıyor. geçen ayki adetimden önce gelen pembelikler yüzünden tam yumurtlama günümü hesaplayamamıştım, tahminle bi hesap yapıp kız bebek istediğimiz için ovülasyon gününden önce ilişkiye girmiştik sanırım tutturamadık :( ama ben 2011 senesinden umutluyum umarım burdaki tüm anne olmak isteyenler bebeklerine kavuşurlar...

offf kırmızı alarm geldi, hastalandım maalesef acayip karnım ağrıyor. geçen ayki adetimden önce gelen pembelikler yüzünden tam yumurtlama günümü hesaplayamamıştım, tahminle bi hesap yapıp kız bebek istediğimiz için ovülasyon gününden önce ilişkiye girmiştik sanırım tutturamadık :( ama ben 2011 senesinden umutluyum umarım burdaki tüm anne olmak isteyenler bebeklerine kavuşurlar...

canım benim cinsiyeti erkek belirlemiyormu.erkekteki x ve y kromozomlarından hangisi hızlı ve şanslıysa cinsiyeti ona göre belli olur. yumurta x le birleşirse kız,
y ile birleşirse erkek olur. o yüzden sen bence risk alma bidahakinde:)

canım benim cinsiyeti erkek belirlemiyormu.erkekteki x ve y kromozomlarından hangisi hızlı ve şanslıysa cinsiyeti ona göre belli olur. yumurta x le birleşirse kız,
y ile birleşirse erkek olur. o yüzden sen bence risk alma bidahakinde:)

onu biliyorum tatlım ama x daha uzun süre kalabiliyormuş ve daha yavaşmış, y ise daha kısa süre kalırmış ve daha hızlıymış. o yüzden yumurtlama öncesi kız olma ihtimali yüksekmiş y ler çabuk öldüğünden yumurtlama günü sadece x ler kalırmış ve o döllermiş yumurtayı, yumurtlama günü ise erkek olma şansı fazlaymış çünkü onlar hızlı olduğundan x lerin önüne geçermiş. yaa bilemiyorum artık tabi herşeyi hayırlısını Allah bilir, inş önümüzdeki ay güzel haberler veririz...

kızlar bende bu ay hamile kalamadım, 7 gün gecikmeli de olsa onca umutlanmama ragmen regly oldum. rabbim böyle uygun gördü demek. ama ben cok umutlydum cünkü hiç bu kadar gecikme yaşamadım daha.. ama bu ay idrar yolu enfeksiyonu yaşadım ayrıca böbreklerimi de üşütmüşüm. sanırım buna bağlı oldu benm dururmum..dediğiniz gibi inşallah 2011 bizim senemiz olur..hepinize hayırlı mutlu harika haberler alacağınız bir sene diliyorum

kızlar bende bu ay hamile kalamadım, 7 gün gecikmeli de olsa onca umutlanmama ragmen regly oldum. rabbim böyle uygun gördü demek. ama ben cok umutlydum cünkü hiç bu kadar gecikme yaşamadım daha.. ama bu ay idrar yolu enfeksiyonu yaşadım ayrıca böbreklerimi de üşütmüşüm. sanırım buna bağlı oldu benm dururmum..dediğiniz gibi inşallah 2011 bizim senemiz olur..hepinize hayırlı mutlu harika haberler alacağınız bir sene diliyorum

hayırlısı olsun canım, benim de ilk kez bu kadar gecikmişti ama ben de yoğun bi grip atlatmıştım sanırım bu hastalıklar adeti geciktiriyor, inş önümüzdeki ay dileklerimiz gerçek olur...

offfff ya bende artık inanmıyorum ne bu belirtilere ne de testlere vallahi yeter geldi.Bugün 17 gün oldu tam ya bu kadar gecikme olur mu yaaaaaaaaaaa.Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum.İdrar testinde çıkmıyor.Kimi onlara güvenilmez diyor.Kafayı bozdum bakalım.Doktora gidince belli olcak herro merro.

offfff ya bende artık inanmıyorum ne bu belirtilere ne de testlere vallahi yeter geldi.Bugün 17 gün oldu tam ya bu kadar gecikme olur mu yaaaaaaaaaaa.Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum.İdrar testinde çıkmıyor.Kimi onlara güvenilmez diyor.Kafayı bozdum bakalım.Doktora gidince belli olcak herro merro.
valla 17 gün doktora gitmemekle iyi dayanmıssın ben 3 gün geciktim solugu doktorda aldım sonra sonuc negatif cıktı, bu sefer erken mi yaptırdım testi dedim 6. gecikme günümde yyine gittim test yaptırdım ve sonuc yine aynydı. artık hiiiç acele etmiycem. daha 5 aylık evliyim, rabbim en uygun zamanı kendisi belirleyecektir, salıverdim gariiii ::deli:

canım baya gecikmiş senin, ben 8 gün gecikmeyle kafayı yemek üzereydim testte de çıkmıyordu, kan testi yaptırsana hemen, zaten varsa bebiş kesin sonucu alırsın yoksa da bu kadar gecikme normal değil bi doktora gidersin, hakkında hayırlısı olsun...

Geri