Arkadaşlar bende de bel ağrısı var..bide topuğuma diken batıyo gibi oluyo..Ama ocak 8de regli olmam gerekiyo.Daha çok var test için. Akıntım da fazla. Bir de gaz var. Sizce hamile olabilirmiyim?? Ama gögüslerim şişmedi ve ağrımıyo:(

Yumurtlama dönemindede oLabilirsin bu günleri değerlendirrr.

merhaba kızlar

sizlerin sohbetlerini okuyorum devamlı...dualarınıza,umutlarınıza,beklentilerinizin ortağıyım..ilk defa bende durumumu paylaşmak istiyorum..10 senelik evliyim bebeğimiz olmuyor ve sabırla bekleyen ve ALLAHIM'DAN asla umudummu kesmeyen biriyim.geçen aya kadar hiç takmamaya çalışırdım.sadece hastalancağım gün bu ay hamile olabilirmiyim derdim ama manesf olmadı.aylar ayları kovaladı..Şimdi ise bir kez bile hiç yaşamadığım belirtiler var ama ben korkuyorum..28eylül 28 ekim 30 kasım hastalandım ama son hastalanmam 2 gün sürdü ve 2 günde leke leke geldi.5 inci gün yıkandım.ertesi gün bende bel ağrısı,hafif kasık ağrısı ve yan mide boşluğun da ağrı şiddetli gaz oluyor.hastalıktan 3 4 gün sonra yumurta akı kıvamında şeffaf kaygan bir sıvı geldi.sonra gün aralarında göğüslerim de sızlama başladı uç kısımların da ama içerden.göğüslerim şişti ama hastalanalı daha 10 gün felan oldu.bende üstüne mi gördüm diye 19 kasımda evde test yaptım negatif çıktı.şimdi ben şaşırdım 28 indemi 30 undamı hasta olmam gerek hiç böyle hesaplar yapmamıştım.28 geçti.KORKUYORUM ve ben bunları hiçbir belirtiyi bilmeden okumadan yaşıyorum psikolejik olduğunu düşünmek istemiyorum.NOT:GÖĞÜSLERİM ÇOK KÜÇÜK BAŞKA BELİRTİM YOK VE HALAN ARADA SIZLIYOR.ama artık bu ağrıları adet olmaya yormaya başladım çünki yarın son bulabilir.

sizlerin sohbetlerini okuyorum devamlı...dualarınıza,umutlarınıza,beklentilerinizin ortağıyım..ilk defa bende durumumu paylaşmak istiyorum..10 senelik evliyim bebeğimiz olmuyor ve sabırla bekleyen ve ALLAHIM'DAN asla umudummu kesmeyen biriyim.geçen aya kadar hiç takmamaya çalışırdım.sadece hastalancağım gün bu ay hamile olabilirmiyim derdim ama manesf olmadı.aylar ayları kovaladı..Şimdi ise bir kez bile hiç yaşamadığım belirtiler var ama ben korkuyorum..28eylül 28 ekim 30 kasım hastalandım ama son hastalanmam 2 gün sürdü ve 2 günde leke leke geldi.5 inci gün yıkandım.ertesi gün bende bel ağrısı,hafif kasık ağrısı ve yan mide boşluğun da ağrı şiddetli gaz oluyor.hastalıktan 3 4 gün sonra yumurta akı kıvamında şeffaf kaygan bir sıvı geldi.sonra gün aralarında göğüslerim de sızlama başladı uç kısımların da ama içerden.göğüslerim şişti ama hastalanalı daha 10 gün felan oldu.bende üstüne mi gördüm diye 19 kasımda evde test yaptım negatif çıktı.şimdi ben şaşırdım 28 indemi 30 undamı hasta olmam gerek hiç böyle hesaplar yapmamıştım.28 geçti.KORKUYORUM ve ben bunları hiçbir belirtiyi bilmeden okumadan yaşıyorum psikolejik olduğunu düşünmek istemiyorum.NOT:GÖĞÜSLERİM ÇOK KÜÇÜK BAŞKA BELİRTİM YOK VE HALAN ARADA SIZLIYOR.ama artık bu ağrıları adet olmaya yormaya başladım çünki yarın son bulabilir.

canım bence sen bi kan testi yaptır..eğer adetin normalde o şekilde olmuyorsa dediğin gibi belkide yerleşme kanamasıydı.

İnşallahh Hamilesindir Yüce ya rabbim seni daha fazla beklemez

canım benim daha adetine 10 gün var.bi kere hamile olsan bile bebişin daha yerleşmemiştir gibi geliyo bana.çünkü beta hcg yerleşmeden sonra salgılanmaya başlar.vücudunu çok dinlemişsin gibi geldi bana.o yüzden rahat ol 1 hafta daha bekle en azından.

Çok teşekkür ederim. Zaten bugün gittim dayanamadım test aldım negatif çıktı. Ama çok değişik ya cidden göz kararmalarıi baş dönmeleri falan...Dediğin gibi kendimi çok dinledim sanırım. Hem daha regli olmama da çok var:( İyi ki varsınız...

Yani aynen öyle her yere güven olmuyor.Burda hep küçük poliklinikler var sağlık ocağına gitsem alacak kanı 2 gün sonra vericek ölme eşeğim ölme.E zaten 1 gün sonra doktora gidicem.Muhtemelen ordada isteyecekler kan testi bir daha para vermemiş olurum.Bakalım ya kötü birşey çıkmasında dediğim gibi eğer hamileysçok büyük süpriz olur.Bu kadar bekledim.Sabrettim belki muradıma da ererim.

canım noldu son durumun? gelişmelerden bizi haberdar et, umarım bebiş haberi alırsın.

Bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz, hepimizin isteği aynı güzel sağlıklı bir bebek haberi, inş bu yıl dileklerimiz gerçek olur...

canım noldu son durumun? gelişmelerden bizi haberdar et, umarım bebiş haberi alırsın.

Bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz, hepimizin isteği aynı güzel sağlıklı bir bebek haberi, inş bu yıl dileklerimiz gerçek olur...
Kızlar çok üzgünüm hamile değilim.Doktor söktürücü verdi ve kırmızılar geldi.Birdahaki aya inşallah bakalım.Sizi merakta bıraktım kusura bakmayın ama anca toparlandım.

Kızlar çok üzgünüm hamile değilim.Doktor söktürücü verdi ve kırmızılar geldi.Birdahaki aya inşallah bakalım.Sizi merakta bıraktım kusura bakmayın ama anca toparlandım.

canım yaa üzme kendini hayırlısı olsun, Allah en doğru zamanda versin inş. umarım bu ay bebek haberleri veririz burdan, grşmek üzere...

Selam kızlar aranıza yeni katıldım bende de belirtiler var ama emin değilim ağdet olmama daha 6 gün var ama kasık batmaları sabah hafif bulantı akıntım var şaşkınım yaa :)

Geri