Gebelik Belirtileri Psikolojik Olur mu Diyenler Buraya...

merhaba adetiniz yeni bitmiş sizin dediğiniz ve bildiğiniz gibi psikolojikmen kendinizi hamile hissediyorsunuz. Çok kafanızda durum merak uyandırıyorsa test yapın. Ancak test yaparak hamileilğin olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Mrb biz esimle 5 senedir geri cekilme yontemiyle korunuyoruz icime bir damla bile kacmadigina 100de 100 eminim cunku geri cekiyor eline bosaliyo ben hep ayaga kalkip vajinama bakiyorum hic bisey yok fakat zevk suyundan hamile kaliniyormus 2 aydir belim agriyor rahmimde bi huzursuzluk var goguslerimde dilgunluk var 1 aydir mide bulantim ve asiri uykum var ve istahsizim gecen ay adetimi oldum bu ay daha adet gunum gelmedi ama olacakmisim gibi karnim agriyo gecen ay adetin ikinci gunun eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti kesinlikle idrara kan bulasmadi eczaciyada durumu anlattim testte bir yanlislik yok dedi adet olup hamile olanlar varmis cok korkuyorum acaba hamilemiyim acil cevap verin lutfen

Merhaba 7 aylık evliyim eşimle bu ayın 22sinden beri düzenli olarak ilişkiye giriyoruz yumurtlama günüm 27 ocaktı ben şuan baş dönmesi sabah ve gece mide bulantısı ve bianda yükselen vücut ısısı hissediyorum tabi kasıkta ve belimde ağrıda var adet günüm daha gelmedi sizce bunlar psikolojik mi

Merhaba
6 Eylulde sürtünme yoluyla ilişki yaşadim boşalma olmadı. Sonrasında Eylül ekim Kasım aylarında normal regl oldum. Ama regl olduktan sonra gebelik belirtileri yaşıyorum kasık ağrısı zaman zaman hafif mide bulantısı yada karnımda hareket eden birşey varmış gibi hissediyorum. Test yaptıramadım. Acaba yaşadıklarım psikolojik mi kendimi bir türlü rahatlatamıyorum.
Canim maalesef aynıbelirtiler olabildigince bende de devam ediyor iliskinin üstüne iki kere adet oldum adet gecikmem olmadan kan tahlilo yaptırdım negatif çıktı bas donmem karin büyümem devam ettigi ocin emin olamadim yeniden kan tahlili verdim bakalim sonuclar yarin çıkacak

Geri