Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

arkadaşlar yaklaşık 2,5 hafta önce yazmıştım sol kasığımda batma şeklinde ağrı, acıkma,gaz problemi ayaklarda üşüme gibi belirtilerim vardı adet günümden bir hafta geçtikten sonra kan tahlili yaptım ve hamileyim doğrusu tam sevinemiyorum dört ay önce düşük yapmiştim tekrar olur diye çok korkuyorum. haftaya doktora gidecem işte inş kötü bişey olmaz .rabbim isteyen herkese nasip etsin benim bebişimide kucağıma almayı nasip etsin.

hayırlı olsun arkadaşım,inşallah bebişini kucağına alırsın kötü düşünme sakın kendine ve bebişine ii bak ....Allahım bizlerede nasip etsin inşallah....

Arkadaslar allah cc hepinize hayirli vakitte hayirli evlatlar versin. Ben nacizane yasadiklarimi paylasmak istedim erken belirtilerle ilgili. Karin bolgesinde belde kasiklarda enrden geldigini anlayamadiginiz bir agri.zaman zaman kasiklarda kramp asiri gaz ve adet gunu yaklastikca idrara cok cikma. Bazi kisilerde burunda ya da yuzun herhangi bir yerinde tatli gidiklanmalar.ve adet gunu gecmeden testte cikma ihtimali cok dusuk.birde surekli regl oldum sanip ped degistirmeye gittiginizde birsey olmadigini gorursunuz bunu surekli tekrar hissedersiniz. Herkeste ayni olmayabilir ama bende boyleydi 5-4 yas 6 . Aylik 3 cocugum var sanirim 4.cu tutunmaya calisyor bu gunlerde. Herbiri bir farkki guzel insan doymuyor sevmeye. Yuzeler yucesi Alkahim yarattigi kadinlari ozellikle hakedenleri evlat sevgisinden mahrum birakmasin. Amin. Darisi basiniza arkadaslar
Subat

Merhaba araniza yeni katildim uzun suredir siteyi takip ediyorum yardiminiza ihtiyacim var 10aydir eyliyim 5aydir cocuk istiyoruz 2 ay once doktora gittim bir sorun yok olur daha 1 yilin dolmamis dedi akinti icin gynoflor vajinal tablet verdi o ay erken regl oldum kanama yaptigi icin kestim ilaci bu ay kulandim yumurtlama tarihlerinde bir gun arayla esimle birlikte oldum suan regle uc gun var bir haftadir yumurtalikta solda genelde agri kipirti batma oluyor mide yanmasi kati beyaz akintim var sik idrar ve siddetli yanma var cok halsizim usuyorum adet sancimda yok hamile olma ihtimalim varmi ilk kez,sistit oldum adete yakin detayli yyazdim ama yardimci olurmusunuz

Merhabalar arkadaslar Benim son Adet günüm 22 nisan Sonra 14 mayista 2 gün süren lekelenme oldu cok azicik gögüslerimde yogun aci var karnim agriyor belim kasiklarim Test aldim karnim agriyinca Adet olucam Diye vazgeciyordum en sonunda yaptim testi pozitif cikti ayrica pembe degil kirmizi cizgi ayni gün 3 defa istifra ettim kokulardan miydem bilanip istifra ettim ama bu gün cok biSiyim yok halsizlik hafif miydem bulaniyor bu kadar Birde Sol tarafimda kalp atiyor gibi sizlama gibigarip bisiy simdi Ben kesin hamilemiyim arkadaslar almanyada yasiyorum turkiyedeki gibi degi hastane bakmiyormus doktoru aradim 1 hafta izunliymis ..banada yardimcin olun arkadaslar ..

Lütfen gebelik testlerini adetinizden 3 5 gün sonra yapın yani geçmesini bekleyin erken yaptığınız testlerdeki sonuçlar da net olmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar benim de bir sorum var. Eşimle son ilişkimizden sonra zamanında ve normal her zamanki gibi iki adet gördüm ikinci adetimin üstünden nerdeyse iki hafta geçti iki gündür göğüslerimde regl öncesinde olduğu gibi bir ağrı, kasığımda da ağrı ve biraz şişkinlik var. Hareket ederken kasığımdaki ağrıyı da hissedebiliyorum nedense sertleşti arada belime de vuruyor, yine de hamilelikten şüphelendim ve az önce test yaptım ama negatif çıktı. Neden bu belirtileri görüyorum yardım olabilir misiniz? Bu arada adetime iki haftaya yakın zaman var.

enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz bunun için en kısa zaman da vakit kaybetmeden bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ederim. Yumurtalıklarda oluşan iltihabik durumlarda kasıklarda ağrıya sebeb verebilir

Merhaba arkadaşlar benim de bir sorum var. Eşimle son ilişkimizden sonra zamanında ve normal her zamanki gibi iki adet gördüm ikinci adetimin üstünden nerdeyse iki hafta geçti iki gündür göğüslerimde regl öncesinde olduğu gibi bir ağrı, kasığımda da ağrı ve biraz şişkinlik var. Hareket ederken kasığımdaki ağrıyı da hissedebiliyorum nedense sertleşti arada belime de vuruyor, yine de hamilelikten şüphelendim ve az önce test yaptım ama negatif çıktı. Neden bu belirtileri görüyorum yardım olabilir misiniz? Bu arada adetime iki haftaya yakın zaman var.

Sorunuz daha önce yanıtlandı. Ayrıntılı bilgi için linki ziyaret ediniz..

Regl oldum ama belirti yaşıyorum

arkadaşlar yaklaşık 2,5 hafta önce yazmıştım sol kasığımda batma şeklinde ağrı, acıkma,gaz problemi ayaklarda üşüme gibi belirtilerim vardı adet günümden bir hafta geçtikten sonra kan tahlili yaptım ve hamileyim doğrusu tam sevinemiyorum dört ay önce düşük yapmiştim tekrar olur diye çok korkuyorum. haftaya doktora gidecem işte inş kötü bişey olmaz .rabbim isteyen herkese nasip etsin benim bebişimide kucağıma almayı nasip etsin.
bende bebek yapmak istiyorum ama nasıl olucak günde 1 kez ilişkiye giriyoruz midem bulanıyo kusuyorum başım dönüyo kabızım testte yaptım ama negatif çıktı

Geri