Gebelik ihtimali var mıdır

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Gebelik ihtimali var mıdır
Herkese merhabalar. Bu konularda cahilim 27 yaşında olmama rağmen ama ihtimaller beni korkjttugu için sormak istedim. Ben 22 martta sürtünmeli ilişki yaşadım ve klitoris bölgeme zevk suyu değmiş olabilir emin değilim.. daha sonra 1-2 nisan gibi hasta oldum. Kafama yinede takıldı ama gebelik testi çıktım negatif cıktı. Daha sonra benim kfam rahatladı derken 29 nisanda 2.adetimi oldum akıntılıydı tuvalette de pıhtı ve akıntı geldi. Özür dilerim böyle yazdıgım için ama detay vermek istedim. Sonra benim içim 2 kere adet oldum diye rahatlarken ovülasyon dönemimde yoğun sarımsı bi akıntı geldi. Kfama yine taktım çünkü rengi garipti. 5-6 tane test yaptım tam negatif derken bi tanesinde 2.çizgi silik çıktı. Sonra gece hassas pahalı gebelik testi yaptım ona çizgi gelmedi sadece negatifti. Sonra dün yaptım 2.çizginin olduğu yerde beyaZımsı bi çizgi gördüm. Bunlar kafamı karıştırıyor çünkü kendimi iyi hissetmiyorum. Alt karnımda his oluyo. 3.adetime 10 gün kadar var. Lütfen dalga geçmeyin, bana yardımcı olun nolur.

Hülya hanım vediğiniz bilgilere göre gebe değilsiniz. Gebelik hususunda endişeniz geçmiyorsa ya bir kadın doğum uzmanına görünün yada hcg tetsi yapın.

Geri