gebelik ile ilgili bilginize ihtiyacım varrrrrrrrrrrr :)

saniyea

Hamiş Melek
gebelik ile ilgili bilginize ihtiyacım varrrrrrrrrrrr :)
yeni evliyim bir haftadır adetim gelmiyor gebelik testi yaptım iki defa ikisindede belirsiz bir çizgi acaba hamilemiyim :?kan testi yaptrcam ama korkuyorum ya degilsem diye sizce ? hamilemiyim örnegin bir haftadır durduk yere aglıyorm alınganlıgım da arttı :)

1 hafta geçti diyosun 2 defa testte silik çıktı diyosun hamile gibi duruyor canım.. bence kan testi yaptır yada bi kaç gün daha bekle tekrar test yap hcg idrara anca geçiyor çizgin netleşir bakarsın :)

saniyea oncelikle merhaba gebelık testını yaptıktan hemen sonra ıkıncı cızgı cıkmıssa hamılesın canım korkulacak bısey yok bukadar stres yapma en yakın yerden bı kan tahlılı yaptır net cevaba ulaş alınganlık ve ağlamak genelede hamılelık belırtısıdır bu da bir ayrıntı hahaha

silik çizgide genelde hamile oluyorsun en iyi sonucu kan testi verir ama zaten yeni ewliymişin bu kadar sitres yapma ilk seferde çok az kişinin bebeği olur en sağlıklı kadının bile hamile kalma şansı yüzde yirmidir bir kan değerine baktır derim ben koyu öizgi çıksa bile kana bakmadan emin olamıyor insan hamile birisi olarak şahsen yaşadım :D inşallah hamişssindir :D:D

Evet bencede büyük ihtimalle hamilesin zaten ilk başlar da yapılan idrar testlerinde ikinci çizgi belli belirsiz çıkıyor sonradan o renk daha çok koyulaşıyor.

Geri