Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.

M

MelegimGeliyor

Forum Okuru
Merhabalar bende 2 düşük yaptım ve şuan hamileyim kan degerim 9374 çıktı keseyi gördük ve bebegimi ne zaman görürüm yardimci olur musunuz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
MelegimGeliyor' Alıntı:
Merhabalar bende 2 düşük yaptım ve şuan hamileyim kan degerim 9374 çıktı keseyi gördük ve bebegimi ne zaman görürüm yardimci olur musunuz
Merhaba, 6 hafta 4 günlükken bebeğin kalp atışlarını duyarsınız. 8. haftaya doğru bebeğinizin hareketlerini ultrason muayenesi ile görebilirsiniz.

A

Alaylay

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.

Merhaba ben bugün ilişkinin 20.ci gününde kan testi yaptırdım 8 günlük adet gecikmem var ve beta hcg 0 çıktı ama pregesteron hormonum 15.5 çıktı ne yapmalıyım?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Alaylay' Alıntı:
Merhaba ben bugün ilişkinin 20.ci gününde kan testi yaptırdım 8 günlük adet gecikmem var ve beta hcg 0 çıktı ama pregesteron hormonum 15.5 çıktı ne yapmalıyım?
Merhaba kadın doğuma görünüp muayene olun her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir test sonucunuzda gebe olmadığınızı gösteriyor..

C

Chemist23

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba kadın doğuma görünüp muayene olun her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir test sonucunuzda gebe olmadığınızı gösteriyor..
Merhabalar ben 13.06.18 de catlatma ignesi oldum 14.06.18 de iliski oldu dün yani 21.06.18 de kanda baktirdim 1.23 cıktı bugun ise iki farkli markada gebelik testi yaptim 1-2 saat sonra ikisindede silik cizgi cikti hamile olma ihtimalim varmidir acaba?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, testi erken yapmışsınız enjeksiyonun 14. günü test yapılmalı.. Evde yaptığınız idrardan gebelik testlerinin prospektüsüne bakın ne kadarlık bir zaman dilimini baz almanız gerektiği yazacaktır.1-2. saat sonraki test sonuçlarını dikkate almayın..

K

Kim o

Forum Okuru
Mrb 8 gundur adetim gecikiyor bu gun kanda beta hcg baktirdim sonuc 0.1

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kim o' Alıntı:
Mrb 8 gundur adetim gecikiyor bu gun kanda beta hcg baktirdim sonuc 0.1
Merhaba, hcg değerini gebelik lehine değil yani hamile değilsiniz. Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir kaç gün içinde adetiniz başlamaz ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

K

Kocabaş

Forum Okuru
4 gün gecikti adetim ve beta degeri 10.5 çıktı hamilemiyim.

K

Kocabaş

Forum Okuru
En son 9 eylül de adet oldum. 9 ekimde olmam gerekiyordu. 4 gün gecikti. Kan sonucu değerim 10.5 çıktı hamilemiyim