Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.
Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.

hamilelik_kan_testi_sonucu-29d.jpg

Merhabalar bende 2 düşük yaptım ve şuan hamileyim kan degerim 9374 çıktı keseyi gördük ve bebegimi ne zaman görürüm yardimci olur musunuz

Merhabalar bende 2 düşük yaptım ve şuan hamileyim kan degerim 9374 çıktı keseyi gördük ve bebegimi ne zaman görürüm yardimci olur musunuz

Merhaba, 6 hafta 4 günlükken bebeğin kalp atışlarını duyarsınız. 8. haftaya doğru bebeğinizin hareketlerini ultrason muayenesi ile görebilirsiniz.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.

hamilelik_kan_testi_sonucu-29d.jpg
Merhaba ben bugün ilişkinin 20.ci gününde kan testi yaptırdım 8 günlük adet gecikmem var ve beta hcg 0 çıktı ama pregesteron hormonum 15.5 çıktı ne yapmalıyım?

Merhaba kadın doğuma görünüp muayene olun her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir test sonucunuzda gebe olmadığınızı gösteriyor..

Merhabalar ben 13.06.18 de catlatma ignesi oldum 14.06.18 de iliski oldu dün yani 21.06.18 de kanda baktirdim 1.23 cıktı bugun ise iki farkli markada gebelik testi yaptim 1-2 saat sonra ikisindede silik cizgi cikti hamile olma ihtimalim varmidir acaba?

Merhaba, testi erken yapmışsınız enjeksiyonun 14. günü test yapılmalı.. Evde yaptığınız idrardan gebelik testlerinin prospektüsüne bakın ne kadarlık bir zaman dilimini baz almanız gerektiği yazacaktır.1-2. saat sonraki test sonuçlarını dikkate almayın..

Geri