Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb evet adet oldum sanrm ilk gün çok aşırı sancm oldu bugün ikinci gün ve şu an rengi farklı ve sanki akıntılı mukus gbi açık renkli ayrıca üstten ultrasonda illaki haziranın 21nde olmuş beraberlikten snra olmuş olsaydı gebelik ultrasonda görünür muydu artk gebelik icin korkmama Grek var mı bide goguslermde damarlanma renkte farklılık var ancak doktor bebek olsaydı kolu bacağı şimdiye gözükürdu demişti ama bilemedm
Gebelik usg muayenesi ile 6-7. haftalarda net olarak anlaşılır. Hekiminiz gereken bilgiyi vermiş hamile değilsiniz. Gebe olmadığınıza ikna olmaya çaılışın ikna olamıyorsanız başka bir kadın doğum uzmanına görünün..

Merhaba ben dört ay önce kizlik zari ameliyati oldum ve sonrasında adetim gecikti ve âdet söktürücü kullandım piskolojik mi bılmiyorum belkide ilactan gogus uçlarimda kararma başladı sivilceler falan âdet olmadım kullandigim ilaca ragmen doktora gittim ultrason baktı diyemedim tabi ameliyat oldum diye renkli ultrason bile baktılar ilaç verdi âdet oldum sonra guvenmeyip kan testiyaptım betahcg 0.1 ama şikayetlerim devam ediyor kilo verdim ama göbeğim şiş emin olamıyorum kan testi kesin sonuç mu

Benim poliskitim var benim hormon ilaçları kullanıyorum âdet olmak icin dört aydır düzenli ilaç kullanıyorum ilaç yapmış olabilir diyo doktor hormon testi yaparken tekrar gebelik testi yapılmış sonuç 0.1 hamile değilim demi korkuyorum ameliyat üzerinden dört ay geçti

Ne olur cevap verin korkuyorum göbeğim şiş azcık bana mi öyle geliyor sürekli bir iğne batması gibi şeyler var göğüslerimde tuhaf kafayı yiyicem testte negatif

Ne olur cevap verin korkuyorum göbeğim şiş azcık bana mi öyle geliyor sürekli bir iğne batması gibi şeyler var göğüslerimde tuhaf kafayı yiyicem testte negatif

Merhabalar, kan testi ile gebelik konusuna yazdığınıza göre kan testi yaptırdınız. Kan testlerinin sonucu yüzde yüzdür. Gebelik var ise çıkar yok ise kesinlikle çıkmaz. Bu durumda negati ise asla hamilelik söz konusu değildir. Hamile değilsiniz psikolojinizi bozmanıza gerek yok bu kesindir. Hamilelik yok !

Çok teşekkür ederim kimseye bir şeyde anlatamiyorum sürekli bazı şeyleri içimde yaşıyorum bunları duymaya çok ihtiyacım vardı tekrar teşekkür ederim

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine yalnız durumunuzun netlik kazanması için hcg testini bir kaç defa daha yapmanız gerekecek. Ayrıca % 100 gebelik teşhisi usg ile yapılabilir. Hekim kontrolünüzü aksatmayın.
Merhabalar ben. 2 aydır adet görmüyorm kan testi yaptırdım negatif çıktı gebe deyilsiniz dedi hekimim karnim şiş bastırdığım zaman içi boş duruyor acaba 2 aydir hasta olmamamin sebebi nedr

Adet gecikmesi sonrası hekime görünmüşsünüz gebe olmadığınız saptanmış gecikmeniz ile ilgili bilgi verilmedi mi ? Adet gecikmesi stresten , ilaçlardan rahim kaynaklı sorunlardan vs . kaynaklanabilir. Gecikmenin nedeni hormon tetkitleri ve muayene ile anlaşılabilir.

10 şubatta nişanlımla birlikteliğim oldu yalnız içime boşalma olmadı 19 şubatta adet olmam gerekti 5 gün gecikince yine de tedirgin olup kan testi yaptırdım yalnız negatif çıktı. 1 hafta sonra da evde yaptım negatif çıktı. Acaba geç döllenme olabilir mi ? Yani geç döllenme olsa bile 5 gün gecikmeyle yapılan kan testinde kesin bir sonuca varılabilir mi?

Test sonuçlarınız negatif çıkmış ancak kesin olarak hamile dğeilsiniz diyemeyiz. Bir kaç gün içinde adet kanamanız gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre doktora görünün.

Geri