Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Her ay yumurtlamayı kesin olarak belirlemek mümkün değil.Normalde iki adetin ortasında gerçekleşmesi gerekirken farklı zamanlarda yumurtlama olabilir. Adete yakın gerçekleşebilir. Bu durumda geç döllenme söz konusu olabilir. Adet gününüzden sonra gebelik testi yaptıysanız sonuç kesindir. Her lekelenme yerleşme kanaması değil. gebelik şüpheniz test yapmanıza rağmen hala varsa bir kadın doğum uzmanına görünün.
Söyle oldu şimdi adetime 6 gün varken ilişki oldu 6 gün sonra tam günümde kanama oldu ama leke şeklindeydi yani adetten sonra yaptırmış oluyorum testi ilişkiden 22 gün sonra yani kan testi negatif bugün 28 gün oldu idrar testi yaptım o da negatif

İlişkiden 50 gün geçti beta hcg 0.01 ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum çok taktım kafaya karnım şişti vs vs testin yanlış çıka olasılığı var mı açaba idrar testi de negatif sonuç verdi

Hcg testinin yanılma payı yoktur. % 100 net sonuç verir. Değere gör egebe değilsiniz. Gebe olmadığınıza ikna olamıyorsanız kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba son adet başlangıcım 9 ekim. 28 günde bir olurdum. Ama geciktim 1 haftadır. İdrar testim negatif çıktı. Kan testimde <0,100 ve 0-5.3 çıktı ne demek oluyor. Geç döllenme mi oluyor hamilelik ihtimalim varmı yokmu anlamadım yardımcı olurmusunuz

Merhaba son adet başlangıcım 9 ekim. 28 günde bir olurdum. Ama geciktim 1 haftadır. İdrar testim negatif çıktı. Kan testimde <0,100 ve 0-5.3 çıktı ne demek oluyor. Geç döllenme mi oluyor hamilelik ihtimalim varmı yokmu anlamadım yardımcı olurmusunuz

Hamilelik yok demek hamile değilsiniz geç döllenme diye bir şey yok zaten adetiniz bir hafta gecikmiş diyorsunuz.

Hcg değerlerinize göre gebelik söz konusu değil. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz , bir çok durum gecikmeye neden olabilir. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Gebelik söz konusu olursa sonuç elbetteki değişecektir. Pazartesi günü adetiniz gerçekleşmez ise tekrar hcg testi yapın sonuç poztifte - negatifte çıkarsa bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba adetimin uzerinden 6 gun gecti ama hala adet olmadim 5. Gun beta hcg yapıldı <0.01 cikti .galiba hamile deyilm demi ama neden o zmn adet olmuyorunm adet zaamanim gecince tekrar test yaptirsam olurmu acaba

Geri