Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Merhaba adetimin uzerinden 6 gun gecti ama hala adet olmadim 5. Gun beta hcg yapıldı <0.01 cikti .galiba hamile deyilm demi ama neden o zmn adet olmuyorunm adet zaamanim gecince tekrar test yaptirsam olurmu acaba

Beta hcg testleri yüzde yüz sonuç verir ve yanılmazlar adetin geçince tekrarlayabilirsin regle ne kadar var ki ?

Merhaba adetimin uzerinden 6 gun gecti ama hala adet olmadim 5. Gun beta hcg yapıldı <0.01 cikti .galiba hamile deyilm demi ama neden o zmn adet olmuyorunm adet zaamanim gecince tekrar test yaptirsam olurmu acaba

Adet gecikmesi gebelik dışında bir çok nedenden kaynaklanabilir. Gecikmenin 5. günü yapmış olduğunuz test sonucuna göre gebe değilsiniz. Birkaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün.

Adetimin üzerinden 6 gün geçti demişsiniz daha nasıl adetiniz geçecek???

Adetimin 3.günü ilişki yasadim kasımın 29 unda adet kanamam aralığın 21 geldi 2 gun normal oldu ama 3.gun kesildi iki adet arası 26 gun oldu aralığın 23 de kan testi yaptırdım 0.1 negatif çıktı hamile kalma riskin olabilirmi

Geri