Gebelik olabilir mi

Selindde

Yeni Üye
Üye
Gebelik olabilir mi
@SadmiN @Likapam ablalarim ben selindee size aklıma takılan bir soru sormak istiyorum iç çamaşır zıbın kot pantolon hep giyinik ti elime sperm sıvısı geldi elimi sıvı sabunla yikadim idrarımı yapıp sadece peçete ile kuruladim altimda hiç birşeyi çıkarmamis olmama rağmen yumurtlama günümde olduğum için gebelik oluşur mu bu şekilde . Malum Corona donemi doktora gidemiyorum Allah rızası için cevap verirseniz çok mutlu olurum

@SadmiN @Likapam ablalarim ben selindee size aklıma takılan bir soru sormak istiyorum iç çamaşır zıbın kot pantolon hep giyinik ti elime sperm sıvısı geldi elimi sıvı sabunla yikadim idrarımı yapıp sadece peçete ile kuruladim altimda hiç birşeyi çıkarmamis olmama rağmen yumurtlama günümde olduğum için gebelik oluşur mu bu şekilde . Malum Corona donemi doktora gidemiyorum Allah rızası için cevap verirseniz çok mutlu olurum
Kız dr gidemiyosun ama rahatta durmuyosun kız aklını başına alsana o şekilde hamile kalınmaz bunu bilmen lazım

Kız dr gidemiyosun ama rahatta durmuyosun kız aklını başına alsana o şekilde hamile kalınmaz bunu bilmen lazım
İntrntte de öyle deseelr keşke bı site var doktorların yorum yaptığı olabilir demişler abla kafayı yicektim hani evet iç çamaşırim pantolunum hiç çıkmadı ama elime sperm gelince de gittim sabunla yıkadım aradan on dakika geçti idrarımı yapıp peçete ile kuruladim yumurtlama dönemindeydim acaba dedim bı ihtimal elimden gitmiş mıdır

aynen gidemiyorsun doktora birde durmuyorsun demişler akılsız başın cezasını ayaklar çeker seninkinde o
mesele birde nasıl çıkıyorsun evden anlamadim hadi sen çıktın karşıdaki nasıl çıkıyor bu virüs zamanında ben inanmıyorum yazdıklarına malesef
:rolleyes::rolleyes::m.c:

Geri