Gebelik testi negatif geç döllenme olabilir mi ? Belirtileri

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil yani hamile değilsiniz. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Gecikmenizin nedeni yapılacak hormon tetkitleri ve muayene sonucu anlaşılacaktır.

Merhaba hocam. Benim adetim çok düzenli günü gününe olurum. Takvim yöntemi uyguluyoruz. Bu ay 16 gün gecikti adetim. 9. Günde kan testi yaptırdım 1.20 hcg çıktı. Ve hala adet olmadım. Sizce geç döllenme olabilir mi? Tekrar kan testi yaptırmalı mıyım ?

Merhaba hocam. Benim adetim çok düzenli günü gününe olurum. Takvim yöntemi uyguluyoruz. Bu ay 16 gün gecikti adetim. 9. Günde kan testi yaptırdım 1.20 hcg çıktı. Ve hala adet olmadım. Sizce geç döllenme olabilir mi? Tekrar kan testi yaptırmalı mıyım ?
yaptırdığınız kan testindeki 1.20 değer gebelik için yeterli bir değer değildir. regl dönemine yakın yapılan kan testlerindeki değerler bazen yüksek çıkabiliyor.Sizin gecekmenizin nedeni farklı sorunlardan kaynaklı olabilir eğer isterseniz kan testini tekrar yaptırarak değerlerde herhangi bir yükselme varmı birde ona bakalım eğer yükselme yoksa hormonlardan kaynaklı yada kadınsal rahatsızlardan dolayı gecikme yaşamış olabilirsiniz.

Merhaba, yumurtanız çatlamamışsa bu adet gecikmesine neden olabilir. Bunun dışında stres, beslenme yetersizlikleri, hormonal problemler, rahim kaynaklı sorunlar adet gecikmesine neden olabilir. Siz gebelik testini tedbiren tekrar yapın sonuca göre bir kadın doğum uzmanına görünürsünüz.

Merhabalar adetim bugün 13 gün gecikti hiç belirtileride yok geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ondanmi bilmiyorum 9. Günde test yaptım negatif yarım saat sonra hafif silik çizgi çıktı

Merhabalar eşimle 12-13 temmuz ilişkiye girdik 20 temmuz da kan testi yaptırdım negatif çıktı. Sonuç kesin midir yoksa çok erken mi test yaptırmışım ??

Merhaba ben ovulasyon testiyle takibimi yaptırdım herşeyi uyguladım adetime 6gün kala erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı . Geç döllenme olabilirmi yada geç döllenme olmuşsa bile erken gebelik testinde çıkması gerekmiyomuydu ? Lütfen yardımcı olurmusunuz

Geri