Gebelik testi negatif geç döllenme olabilir mi ? Belirtileri

Bana birazcik yardimci olurmusunuz acaba?
Benim 18ekimde adet olmam gerekiyordu bugun 7gun oldu geçikme. 2.gunu kan testi yaptim 0.44 cikti negatif biraz bekleyeyim dedim bugunde sadece idrar testi yaptim o da negatif cikti sizce ne yapmaliyim?

Bana birazcik yardimci olurmusunuz acaba?
Benim 18ekimde adet olmam gerekiyordu bugun 7gun oldu geçikme. 2.gunu kan testi yaptim 0.44 cikti negatif biraz bekleyeyim dedim bugunde sadece idrar testi yaptim o da negatif cikti sizce ne yapmaliyim?

Adet gecikmesi sadece gebelikten kaynaklanmaz. Gecikmeye bir çok koşul neden olabilir. Test sonuçlarına göre hamile değilsiniz. Gecikmenizin nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünün..

Merhaba benim size bir sorum olucaktı normalde 30 31 gün arasında adet oluyorum arada 1 2 gün gecikme yaşadığım oluyor normalde 8 kasımda adet olmam gerekiyordu 31 ekimde eşimle korunmasız ilişkimiz oldu adetim gecikince dün idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı hatalı olduğunu düşünüp bu sabah ilk idrarla tekrar yaptım yine 2. Çizgi silik çıktı sonrasında hemen hastaneye gidip kan testi yaptırdım onun sonucu 13.42 çıktı ama labaratuvardakiler 2 gün sonra tekrar yaptırmamı söylediler hamile olup olmadığımı anlayamadım arada kaldım

Merhaba benim size bir sorum olucaktı normalde 30 31 gün arasında adet oluyorum arada 1 2 gün gecikme yaşadığım oluyor normalde 8 kasımda adet olmam gerekiyordu 31 ekimde eşimle korunmasız ilişkimiz oldu adetim gecikince dün idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı hatalı olduğunu düşünüp bu sabah ilk idrarla tekrar yaptım yine 2. Çizgi silik çıktı sonrasında hemen hastaneye gidip kan testi yaptırdım onun sonucu 13.42 çıktı ama labaratuvardakiler 2 gün sonra tekrar yaptırmamı söylediler hamile olup olmadığımı anlayamadım arada kaldım

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine . Yalnız tek değerle gebelik teşhis edilmez. Bu nedenle hekim kontrolünde olmanızı öneriyorum.

mrba adetim 9 gün gecikti ilk defa oluyor kan testi yaptırdım 0.46 çıktı sonuç kesinmidir?

Evet sonuç kesindir , hcg değerine göre gebe değilsiniz. Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak muayene neticesinde gecikmenizin nedeni anlaşılır ona göre ilaç tedavisi uygulanır.

15 şubatta eşimle birlikte olduk içime boşalma oldu ve 28 şubatta adet oldum gebelik ihtimalim yoktur degilmi lütfen acil cevap verin 13 gün içinde döllenme gerceklesirmi

Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Gebelik kuşkunuzu gebelik testi yaparak giderebilirsiniz.

Mrblar bir sorum olacaktı. 2 bucuk yıllık evliyiz yaklaşık 1.5 yıldır korumasız ilişkiye devam ediyoruz ama herhangi bir gebelik gerçekleşmedi 4 kez klomen ve çatlatma iğnesi denedik olmadı. Geçen ay 7 şubat da regl olmuştum. Bu ayın 7sinde regl olmam gerekiyordu ve halen daha olmadım bugünle 6 gün gecikme var belirti olarak bel ağrım var hafif kasıklarda ara ara batma oluyor ve şeffaf akıntım var bide göğüslerde acıma var. Yatarken bir anda sıcaklıyorum bir anda üşüyorum. Daha bu sabah kan verdim sonuç 0.100 çıktı.
Geç döllenme olayı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Ayın 20sinde doktor randevum var

Geri