Gebelik testi önce negatif sonra pozitif olabilir mi hamilemiyim

A

Aleyna çakır

Forum Okuru
Gebelik testi önce negatif sonra pozitif olabilir mi hamilemiyim
merhaba Ağustosun 20 si gibi adet olmam gerekiyordu iki aydır adet düzensizliği yaşıyorum olamadım 30 ağustosta da ilişkiye girdim sürtünme yolu ile adet olamadığım için de 26 ağustosda adet söktürücü kullandım 10 Eylül'de adet oldum ve 9 Eylül'de test yaptım gebelik testi negatif çıktı 7-8 saat sonra testi atmak için baktığımda silik ikinci çizgi vardı çok silik daha sonra 11-12 Eylül'de iki gün testi tekrarladım yaptığımda hep negatif çıktı ancak testleri garanti olsun diye hep bekletiyorum iki üç saat sonra kırmızı çizginin hemen yanında hafif sarı çizgi çıkıyor acaba idrar lekesi olabilir mi? Üstüne görme durumundan korkuyorum hamilelik ihtimali var mıdır? Testleri reglken yaptım ilk başta hep negatif 2-3 saat sonra hafif Sarı leke oluyor

Evet bu kadar bekler iseniz ikinci çizgiyi silik ya da belirgin olarak görebilirsiniz bu sizin hamile olduğunu malesef göstermez. Onun için gebelik testlerini yaptıktan sonra 10 dakika içindeki sonuç geçerlidir eğer şüpeleniyor iseniz bir kez daha yaparak maksimum on dakika bekleyin ben açıkçası hamile olduğunuzu düşünmüyorum.

Sevgiler.

Evet bu kadar bekler iseniz ikinci çizgiyi silik ya da belirgin olarak görebilirsiniz bu sizin hamile olduğunu malesef göstermez. Onun için gebelik testlerini yaptıktan sonra 10 dakika içindeki sonuç geçerlidir eğer şüpeleniyor iseniz bir kez daha yaparak maksimum on dakika bekleyin ben açıkçası hamile olduğunuzu düşünmüyorum.

Sevgiler.

Sevgiler.
Kusura bakmayın açıkçası biraz takıntılı bir insanım elimde değil hemen atmak isterseniz testin resimlerini ekleyeyim ikisi de ilk başta tertemiz tek çizgi sonra böyle hafif Sarı lekeli oldu 2-3 saat sonra en başta yaptığımda dediğim gibi 6-7 saat sonra silik lekeli oldu

gebelik testi sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resminizi ben ekledim sıkıntı yok ama yanlış yapıyorsunuz bu tür testlerde maksimum geçecek süre 10 dakikadır yani beklediğinizde bunların tamamı çizgi şeklinde çıkmsa bile hamile değilsiniz demektir. 10 dakika bekleyin sonuç temiz ise temizdir ha on dakikada ikinci çizgi silik bile çıksa hamilelik var diyebilriiz ama daha sonra çok beklenen iki saat üç saat yarım saat bile beklenen test sonuçları yanlıştır onu anlatıyorum.

Resminizi ben ekledim sıkıntı yok ama yanlış yapıyorsunuz bu tür testlerde maksimum geçecek süre 10 dakikadır yani beklediğinizde bunların tamamı çizgi şeklinde çıkmsa bile hamile değilsiniz demektir. 10 dakika bekleyin sonuç temiz ise temizdir ha on dakikada ikinci çizgi silik bile çıksa hamilelik var diyebilriiz ama daha sonra çok beklenen iki saat üç saat yarım saat bile beklenen test sonuçları yanlıştır onu anlatıyorum.
İçimi rahatlattınız, teşekkür ederim vakit ayırdığınız için :)

Geri