Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Silik çizgi çıkanlar..bende böyle gebe kaldım..ikinci çizgi hayal gibide olsa bebiş var demektir...hadi hayırlı olsun..

S.A Ben adetimin geçikmesinin ilk günü kan testi yaptım değer çok düşük çıktı doktor haftaya gelip bi daha test yapmamı söyledi.Adetin geçikmesinin 5. günü dayanamayıp idrar testi yaptım ikinci çizgi var ama belirsiz gibi çok açık şimdi doktora gitmeye cesaret edemiyorum.ne yapsam bilmiyorum.İki senedir evliyiz.Rabbim bu sitedeki tüm güzel kalplilerin dualarını kabul etsin hayırlı olanını versin

mrb ben 10 gundur adet gormuyorum belırtı olarak cok bulantım ıstahsızlık ıdrarda yanma asırı akıntım var ıkı gun once test yaptım ıkıncı cızgı sılık cıktı ama gorunmuycek sekılde deıldı bellıydı bugun bıdaha denemek ıstedım yaptım ama negatıf cıktı sızce ne yapmalıyım hamılemıyım deılımıyım anlamadım cvplarsanız sevınırım...

slm kızlar acil bişey sormam lazım nolur cvp verin bu ay adetim 7 gün gecikti test yaptım silik çizgi çıktı ertesi gün tekrar yaptım yine aynı silik çizgi çıktı ama zor farkediliyo ve 2 gündürde ader oluyorum nie böyle oldu anlamadım nolur cvp verin bana moralim çok bozukkk cevaplarınızı bekliyorum

nolur cvp verin bu ay günüm 7 gün geçti 2 defa test yaptım ikisindede silik çizgi çıktı ama 2 gündür normal adet oluyorum neden yaaa noluurr cvp verin moralim çok bozukk

lütfen cvp yazarmısınız adetim 7 gün geçti bu ay test yaptım iki defa ama silik çıktı ikiside çok zor farkediliyo ama 2 gündür normal bi şekilde adet oluyorum canım çok sıkkın yoksa hamile değilimiyim kafayı yiycem neden çigi çıktı ve şimdi neden adet oluyorum anlamadım yaaa nolur cvp verin

bnmde adetimin gecikmesinin bugün 14.günü ve bnmde birinci çizgi net ikinci çizgi silik inşallah bnmde vardır.. rabbim hepimize bi tane melek nasip eder inşallah..

Öncelikle ben erkeğim...cevap verirseniz sevinirim.eşimin adetine 10 gün kala 23 liealık pahalı bir idrer testi sonucu 2. çizgi silik çıksada bayağı bir belli ediyordu.1 gün sonra yani adetine 8 gün kala kan testi verdik hcg 3,90 çıktı.kısaca masallarda gibiydik dayanamadık bugün yani adetine 5 gün kala aynı marka idrar testiyle yine test yaptık hiç bir şey yok.
ilk yaptığımız testte ise bariz vardı.hayret aynı testle bişey yok.3.kez idrar testi yaptırmaya korkuyorum eşime çok etkileniyor.adeti bu pazar olacak daha.sizce hamilemidir.adete 8 gün kala hcg 3,90 olması nasıl bişey.cevap verirseniz sevinirim

slm ben bugün test yaptım ikinci çizgi çok az belirdi. ama biraz geç belirdi. adetim 4 gün geçti. ama sancılarımda var ne yapmalıyım :((( kafam çok karıştı yaaaa

hastayım

çok tuhafım şuan konuyu açan arkadasım az önce test yaptım silik çıktı 2.si aynı zamanda verem hastasıyım :( nasıl bir durumda oldugumu bilemezsiniz :(

Geri