Gebelik testi sonucuma göre hamilelik var mı

Tamam değilse.. ama bahar hanım çizgiyi gördü?
Evet abla ama 2 tane attım ikisine de baktın mı? Ve bişi daha dicem ilişkiden önceki son adet tarihinin başlangıcı gebelik başlangıcı sayılıyomuş doğru mudur? Ona göre hesapladım ben ilişkiden önceki son adet tarihimin başlangıcı 5 marttı, ilişki 22 marttı. İlişki gerçi sürtünmeydi. 1 nisanda adet oldum daha sonra da 29 nisanda oldum.
Tatlım senin demene göre 11 haftalık hamilesin eğer öyleyse çizgi silik değil kırmızı çıkardı kaldıki ben silikte olsa görmedim

Evet abla ama 2 tane attım ikisine de baktın mı? Ve bişi daha dicem birliktelikten önceki son adet tarihinin başlangıcı gebelik başlangıcı sayılıyomuş doğru mudur? Ona göre hesapladım ben birliktelikten önceki son adet tarihimin başlangıcı 5 marttı, birliktelik 22 marttı. İlişki gerçi sürtünmeydi. 1 nisanda adet oldum daha sonra da 29 nisanda oldum.
En son adet tarihinden itibaren hesaplanır ama sen hamile değilsin ikna olmaya bak

Canım yanlış biliyorsun internetten bak istersen
Bak sen evli değilsin bir şey değilsin bizler ayıptır söylemesi adetten 4 5 gün sonra bile birleşme olabiliyor ne Zaman hamile kalindigi bilinmiyor normalde adetin ilk gününden hesaplanır gebelik ama senin sadece 1 defa birleşme olmuş o da 22 si yani hamile olsaydın o gün kalmış olurdun sadece 1 defa birleşme olduğu için anladın mı

Bak sen evli değilsin bir şey değilsin bizler ayıptır söylemesi adetten 4 5 gün sonra bile birleşme olabiliyor ne Zaman hamile kalindigi bilinmiyor normalde adetin ilk gününden hesaplanır gebelik ama senin sadece 1 defa birleşme olmuş o da 22 si yani hamile olsaydın o gün kalmış olurdun sadece 1 defa birleşme olduğu için anladın mı
O zaman böyle ihtimal varsa eğer bende kaç haftalık oluyo

Geri