Gebelik testinde ikinci çizginin çok silik çıkması

D

Denizolgun

Forum Okuru
Gebelik testinde ikinci çizginin çok silik çıkması
Merhaba. Gebelik testinde ikinci çizginin çok silik çıkması ile hamile kalanlar var mı ? Ben düzenli 2 senedir her ayın 24 ile 27 arası olurdum aralık 24 ünde adet oldum ocak ayında olmadım hala da olmadım test yaptım 3 gün önce 1inci çizgi net 2 ci çizgi de silik var belli ama net değildi üst kısmı daha pembe koyu idi alta doğru beyazlaşıyordu daha önce de test yaptım fakat hiç 2 ci çizgiyi görmemiştim nasıl bişey oldugunu bile bilmezdim ilk kez gördüm sizce hamilemiyim

Yaptığınız testin sonucu ilk beş dakikada silik şekilde çıkıyor ise hamilelik var demektir. ama 5 dakikadan daha fazla süre bekleyerek bu sonucu alıyorsanız yanlış yapmış olabilirsiniz. Lütfen sabah idrarı ile testi yapıp 5 dakika bekleyip sonucu bize yazar mısınız ?

Tamam olur yarın tekrar yaparım

Hatta yapabilirseniz cep telefonundan resmini çekin hizliresim.com gibi bir siteye yükleyin ve resim linkini de yapıştırın inceleyelim hemen cevap verelim size. Ya da hiç birisi ile uğraşmayın bhcg testi yaptırın sonuç yüzde yüz çıksın uğraşmayın :)

O zaman şöyle yapalım p. Tesi günü eşimle gidicez doktora ama cok merak ediyorum yarın bir gidip test alayım resmi çekip yükleyeyim siz biliyorsunuzdur ilk kez geliyo basıma cok acemiyim

Geri