Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

B

Beyza hanım

Forum Okuru
merhaba beyza hanım adetim 2 gün var dün erken gebelik testı yaptım ıkıncı çizği silik çıktı kasıklarıma süreklı kramplar ve batmalar oluyor bıraz öncede mıde bulantısı başladı psokolojık olduğunu düşünmüyorum haftaya kan testı yapcm sizce bu belirtiler ihtımalde olsa gebelıge bir isaretmidir

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ;

Belirtiler gebelik lehine yalnız,belirtiler den yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz.Test sonucunuz da gebelik lehine .Tabi test hatalı sonuç vermediyse.HCG testi yaptırın net sonucu alırsınız.

Ş

şuuraa

Forum Okuru
merhaba beyza hanım adetime 2 gün var belirtileri yaşıyordum test yaptım ikinci çizgi silik hamilemiyim sizce ?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ;

İkinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor .Tabi plano testler hatalı sonuç verebiliyor bunu unutmamalı.Hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Tabi yaptığınız test hatalı sonuç vermedi ise.Emin olmak için HCG testi yapmanızı öneriyorum.

E

ERSİN KARABULUT

Forum Okuru
Selam .Eşim adet olmadı 4 gün oluyor.Test yaptık 3 tane çizgilerden biri silik çıkıyor hamilelik var diyebilirmiyiz ve neyapmamız lazım yardımcı olursanız teşekürler şimdiden.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ,testler gebelik lehine .Yarın net sonuç için HCG testi yapın .Aldığınız sonuca göre hekime görünebilirsiniz.Gerekli yönlendirmeyi hekiminiz yapıcaktır.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ,gözünüz aydın.Allah tamamına erdirsin.Keseyi gebeliğin 5-6 . haftaların da görürsünüz.Hekim kontrolünüzü aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile, sevgiler..

A

AYça 1319

Forum Okuru
beyza abla 2 günüm geçi adet olmadım bende iftardan sonra test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamilemiyim.çok istiyorum bebeğimin olmasını ne olur dua edin.4 aylık evliyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Tabi test bozuk değil ise.Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız.İnşallah Allah hayırlı evlatlar nasip etsin..

ylgn

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar adetim bikacgun gecti..iki gün önce test yapmistim bekledim hiçbişey yok diye kaldirdim bikac saat sonra silik cizgi gordum acaba idrar kuruyunca leke mi oluyor yoksa hamilelik olabilir mi ?böyle bir şey yaşayan oldu mu cok da umitlenmek istemiyorum ama merak ediyor insan..bikac gun sonra tekrar yapmayi düşünüyorum

K

Kuzusunun Anası

Forum Okuru
Arkadaşlar adetim bikacgun gecti..iki gün önce test yapmistim bekledim hiçbişey yok diye kaldirdim bikac saat sonra silik cizgi gordum acaba idrar kuruyunca leke mi oluyor yoksa hamilelik olabilir mi ?böyle bir şey yaşayan oldu mu cok da umitlenmek istemiyorum ama merak ediyor insan..bikac gun sonra tekrar yapmayi düşünüyorum
canım git kan testi yaptır

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici

Merhaba yaptığınız testin kullanma talimatını okuyun.Kaç dakika beklemeniz gerektiği yazar.Siz saatlik sonuca bakmışsınız bu da geçersizdir.Ayrıca plano testler hatalı sonuç verebilir.Net sonuç için hcg testi yapın..

H

heliin 21

Forum Okuru
kızlar adetime 2 gün var sabah test yaptım bazı belirtileri yaşıyorum test silik çıktı demin bitane yine yaptım oda silik sizce hamilemiyim bu durumu yaşıyan varmı ?