Merhaba arkadaşlar
Ben gectigimiz sene 7 haftalık gebeydim ve düşük yaptım düşük yaptıkdan sonra 3 ay adet görmedim ve sonra 2 kere adet oldum ikiside cok düsensiz di ve bu ay adet olmayınca genelik testi yaptım ve gebelik testim ikinci cizgi çook silik cıktı benim gibi benzeri çoook silik cızgiyle hamile oldugunu ögrenen varmı acaba?

Merhaba arkadaşlar
Ben gectigimiz sene 7 haftalık gebeydim ve düşük yaptım düşük yaptıkdan sonra 3 ay adet görmedim ve sonra 2 kere adet oldum ikiside cok düsensiz di ve bu ay adet olmayınca genelik testi yaptım ve gebelik testim ikinci cizgi çook silik cıktı benim gibi benzeri çoook silik cızgiyle hamile oldugunu ögrenen varmı acaba?
Gebeliğin ilk dönemlerin de ikinci çizgi silik çıkar ileriki haftalar da değerler yükseldikçe ikinci çizgi de belirgin olun teste göre hamilesiniz tam kesin emin olmak adına kan testi yaptırabilirsiniz;)

Merhabalar lütfen bana bi cevap verin,2 tüpten sonraki 3.aşılamamda transferden 9 gün sonra idrar testi yaptım silik ama belirgin bi çizgi anında çıktı...bikaç saat aonra kan verdim 5.84 çıktı...bı sonuca göre hiç çizgi çıkmaması gerekiyordu.akşam yeni içtiğim suyun idrarıyla yine yaptım yine çıktı 2.çizgi....normalde bu çizgiye göre 30-40 olması gerekirdi...aynı marka testi kimyasal tüp deneyimimde beta 20 iken daha silik çıkmıştı ..hastane de test de aynı

İkinci çizgilinin silikde olsa çıkmış olması sizin hamile olduğuna işarettir. Kan değerlerinin düşük olması nedeni ile ikinci çizgi ilk günler de silik olur. Kan testi yaptırarak kesin bir sonuca ulaşabilirsiniz.

bu sabah iki test yaptım biri silik diğeri çift tam çizgi 4 günlük gecikmem var hamilemiyim sizce ?

Benim adetim düzenli. Kizkende düzenliydi evlendikten sonra bi hafta kadar erkene geçti adetim.. Ekimde korunmayı bıraktık ve ben bundan 2 ay önce adetimde 1 gün geciktim, geçen ayda 1 gün erken hastalandım. Bu ay 4 gündür adetim gecikti mide bulantım var çok ama bide gribim ona bağlıyorum. Ama.. sizce hamile miyimdir kizlarr

Benim adetim düzenli. Kizkende düzenliydi evlendikten sonra bi hafta kadar erkene geçti adetim.. Ekimde korunmayı bıraktık ve ben bundan 2 ay önce adetimde 1 gün geciktim, geçen ayda 1 gün erken hastalandım. Bu ay 4 gündür adetim gecikti mide bulantım var çok ama bide gribim ona bağlıyorum. Ama.. sizce hamile miyimdir kizlarr

Adetinizin üzerinden 4 gün geçti ise ve sürekli düzenli ise lütfen gebelik testi yaptırın ve güzel haberleri verin bize umarız hamişsinizdir :)

beyza hanım merhaba günaydın .12 gündür adet olmuyorum kan testide yaptırdım 0300 çıktı neyapayım?

Geri