Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor . Her iki test sonucuna göre gebesiniz . Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapmanızı akabinde bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneriyorum..

korunmasız ilişkim oldu yumurtlamadan 4 gün önce adet olmadım bu ay test yaptım evde 3 tane her üçüde silik çıktı test bozukmudur sonuç nedir

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor, 3 test sonucunuz da pozitif . Her üçününde bozuk olması muhtemel değil. Yumurtlamadan bir kaç gün önce doğum kontrol yöntemi uygulamadan ilişki sağlanırsa durum gebelikle sonuçlanabilir. Bunun nedeni spermin rahimde 3-5 gün kadar yaşamasıdır.

adetime 4 gün kala gebelik tetsi yaptım silik çıktı 2 gündür yoğun kanamam var yani adet gününde kanama oldu hamilemiyim

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor ancak test bozuksa , talimatlara uygun yapılmadıysa hatalı sonuç verebilir. Durumunuzdan emin olmak için bugün hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

bir ilişkim oldu boşalma olmadı ancak bir miktar zevk suyu geldi ilşkiden sonra adet oldum ama internette okuduklarım beni korkutuyor 3 defa idrardan gebelik tetsi yaptım negatif çıktı sonuç kesinmidir

Şüpheli ilşki sonrası adetiniz gerçekleşmiş akabinde 3 defa gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif çıkmış bu durumda gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.

adetim 9 gün gecikti test yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptım sonuç 0.3 çıktı hangisi doğru

Geri