adete iki gün kala evde gebelik testi yaptım silik çıktı kan testi yaptım 0.11 çıktı ve bugün adet oldum hangi test daha doğru

İdrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir . Hcg testinin ise yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Hcg test sonucuna göre gebe değilsiniz zaten döneminizde başlamış.

Merhabalar adetime2 gün kala ovulasyon testi çift çizgiyi gösterdi şimdi yarın adet günüm bugün gebelik testinde 2.Çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim

kafam çok karışık adetime 2 gün kala evde test yaptım ikincizi az silik çıktı okuduğuma göre bu gebelikmiş kan testi yaptım 0.1 çıktı ve sanırım adetim başladı neden böyle oldu sizce

Şaşıracak bir durum yok. İdrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı yanlış sonuç verebiliyor . Hcg testinin ise yanılma payı yok % 100 net sonuç verir.

Yaptığım testi bekledim bi saat sonra ikinci çizgi silik çıktı arkadaşlar acaba bende hamile miyim ?

Merhaba bende tam 4 defa denedim testi hep soluk ciktı hatta eşimde göŕdü 3 gün var adetime sizce

Hayatım testi doğru yaptı isen hamilelik var demektir. Testini bize gönderebilirsin cep telefonundan çekip. Değerlendirebiliriz.

Geri