Bu resme göre ben hamile oluyorum galiba...Dün akşam yapmıştım, incecik oluşunca Test çizgisi attım...
Öğlen tatilinde gidip bir test almalıyım, umutlandım birden...
Allah herkese sağlıklı sıhhatli nasip etsin inşallah...

Arkadaşlar ben bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı belirginleşir gibi oldu sonra kayboldu neden olabilir

iyi günler arkadaslar ben bu ayin 10da adet olmam gerekiyodu 2gün gecikince test yaptim pozitifti(2. Cizgi silikti) 3.gün kanamam oldu ve halen test yaptigimda silik bi cizgi görünüyo ama ilk yaptigim testlerden daha acik renkte bi cizgi oluyo bu neden olabilir sizce

iyi günler arkadaslar ben bu ayin 10da adet olmam gerekiyodu 2gün gecikince test yaptim pozitifti(2. Cizgi silikti) 3.gün kanamam oldu ve halen test yaptigimda silik bi cizgi görünüyo ama ilk yaptigim testlerden daha acik renkte bi cizgi oluyo bu neden olabilir sizce

Merhaba tedbiren kanda gebelik testi HCG yaptırın sonuca göre jinekoloğa görünün sevgiyle...

bende 2 gün önce test yaptım 2 çizgi çıktı hemen 2.çizgide belirgin kan sonucumu almaya gidicem bugün çok heycanlıyım ve bu haberi ilk evlenme yıl dönümümde aldım insallah hamileyimdir rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu :)

Slm Bncede iki kere idrar testi yaptım biri silik diğeri tam iki çizgi çıktı ve kan testi yaptım hcg 508 .9 çıktı sağlık ocagindaku doktor hamlesini dedi ama ultrasyonda kesenin gözükmesi gerek dedi bana bende öğrendikten bir hafta sonra doktora gittim fakat kese gözükmedi çok üzüldüm moralim sıfır ;(( tekrar kan testi istedi hayirlisi olsun sizce nedir olay inşallah kese gözükür...rabbim sana sigindim...yardım edin akıl verin benim gbi olan vardır illaki...

Geri