Arkadaşlar adetim bikacgun gecti..iki gün önce test yapmistim bekledim hiçbişey yok diye kaldirdim bikac saat sonra silik cizgi gordum acaba idrar kuruyunca leke mi oluyor yoksa hamilelik olabilir mi ?böyle bir şey yaşayan oldu mu cok da umitlenmek istemiyorum ama merak ediyor insan..bikac gun sonra tekrar yapmayi düşünüyorum

Arkadaşlar adetim bikacgun gecti..iki gün önce test yapmistim bekledim hiçbişey yok diye kaldirdim bikac saat sonra silik cizgi gordum acaba idrar kuruyunca leke mi oluyor yoksa hamilelik olabilir mi ?böyle bir şey yaşayan oldu mu cok da umitlenmek istemiyorum ama merak ediyor insan..bikac gun sonra tekrar yapmayi düşünüyorum
canım git kan testi yaptır

Merhaba yaptığınız testin kullanma talimatını okuyun.Kaç dakika beklemeniz gerektiği yazar.Siz saatlik sonuca bakmışsınız bu da geçersizdir.Ayrıca plano testler hatalı sonuç verebilir.Net sonuç için hcg testi yapın..

kızlar adetime 2 gün var sabah test yaptım bazı belirtileri yaşıyorum test silik çıktı demin bitane yine yaptım oda silik sizce hamilemiyim bu durumu yaşıyan varmı ?

slm beyza hanım 4 günüm gecikti 2 testimde silik çıktı hamilemiyim ne önerirsiniz ?

Günaydın beyza hanım 2 ünüm geçti evde test yaptım silik çıktı hemen hcg yaptırdım oda 12 çıktı bilgi vermediler hamilemiyim ? iyi günler.

Geri