Gebelik testinde ikinci çizgiyi görüp hamile kalan var mı

İdrardan yapılan gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Test sonucuna göre gebesiniz ancak bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı var bu nedenle durumunuzdan emin olmak adına hcg testi yapın.
Merhaba! Benm iki testimde aynı bu şekil çıkmıştı bugün doktora gidip kan testi verdim yarn netleşeck umarım ikimizde hamileyizdir

İdrardan yapılan gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Test sonucuna göre gebesiniz ancak bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı var bu nedenle durumunuzdan emin olmak adına hcg testi yapın.
Teşekkür ederim bugün kan testi yaptırdım bhcg 145 çıktı biraz düşük değerim Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Arkadaşlar benim günüm geçti evleneli 8 ay oldu normalde 20 gün kesin sürüyordu bu ay 23 . Gunumdeyim ve hala olmadım arada karsigima kiramp giriyor ara ara migde ağrısı ve bulantısı çekiyorum. Ama şuanda sanki adet olucakmis gibi belirtilerim var ne yapmalıyım test yapayimmi

Geri