gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

Bende dört gün önce yaptım idrar testi gölge gibi çıktı içime doğdu üzerinden iki gün geçti tekrar yaptım bu sefer ikinci çizgi ilk çizgiden hafif soluk çıktı adetim ise gecikmemişti belirti var diye yaptım ertesi gün kan vrdim negatif çıktı 0.16 değerim çok üzüldüm ve çok şaşırdım bir marka varmış yanlış çıkıyormuş dediler ama benim iki testimde farklıydı markası kafam çok karışık eğer adet olmazsam trkrar yapıcam kanda çıkmama olasılığı varmı bilmiyorum umut işte 9 aylık evliyim korunmuyorum da.

Bende dört gün önce yaptım idrar testi gölge gibi çıktı içime doğdu üzerinden iki gün geçti tekrar yaptım bu sefer ikinci çizgi ilk çizgiden hafif soluk çıktı adetim ise gecikmemişti belirti var diye yaptım ertesi gün kan vrdim negatif çıktı 0.16 değerim çok üzüldüm ve çok şaşırdım bir marka varmış yanlış çıkıyormuş dediler ama benim iki testimde farklıydı markası kafam çok karışık eğer adet olmazsam trkrar yapıcam kanda çıkmama olasılığı varmı bilmiyorum umut işte 9 aylık evliyim korunmuyorum da.

HCG testinin yanılma payı yoktur. % 100 net sonuç verir. Sadece beklenen adet dönemin den çok erken bir zamanda testi yaptıysanız negatif sonuç almanız normal. Adetinize 1-2 gün kala yada adet gecikmesi olduğunda hcg testini tekrar yapınız.

Merhaba ben adet olmam gereken gün idrar testi yaptım pozitif çıktı ertesi gün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama beta HCG deqil total HCG yazıyor halen devam adet olmadım beş gün geçti napmaliyim total HCG nedir?

Benim kız kardeşime de aynısı oldu daha yapalı 1 gün geçti dün çubuk testi yaptık bir çizgi tam diğeri belli belirsiz buda netten arastirm hamileliğin ilk günleri falan oldumu olurmuş bu gün-de doktora gittik kanda çıkmadı usg baktı dr çıkmadı ama 1 hafta sonra dr tekrar gel demiş sizce hamilemidir

Evde yapılan idrardan gebelik testleri hatalı sonuç verebiliyor. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Bir hafta sonra tekrar test yapın.

Geri