gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

Bende de ayni durum var. insan hayal kirikligina ugruyor :-(

Kızlar ilk önce rabbim hepinize eli ayağı sağlıklı sıhhatli hayırlı bebisler nasip etsin. Kaset testler kanda gebelik hormonunuz belli bir seviyeye geldiği zaman çift çizgi gosterir. Ama bunların güvenilirliği % 100 değildir tabii. Bazen hormonlarimiZ bazı sebeplerden dolayı yukselebilir. Sizde heralde tqm bu zamanlarda yaptiniz testlerinizi yada... bazen kadınlar gebe kaliyorlar ama regliyle beraber yada regli gününden bir süre sonra düşebiliyor. Dr lar genelde bu farkına varilmayan dusuklerin kadınların % 60 nin başına geldiğini bildiriyor.

Kızlar ilk önce rabbim hepinize eli ayağı sağlıklı sıhhatli hayırlı bebisler nasip etsin. Kaset testler kanda gebelik hormonunuz belli bir seviyeye geldiği zaman çift çizgi gosterir. Ama bunların güvenilirliği % 100 değildir tabii. Bazen hormonlarimiZ bazı sebeplerden dolayı yukselebilir. Sizde heralde tqm bu zamanlarda yaptiniz testlerinizi yada... bazen kadınlar gebe kaliyorlar ama regliyle beraber yada regli gününden bir süre sonra düşebiliyor. Dr lar genelde bu farkına varilmayan dusuklerin kadınların % 60 nin başına geldiğini bildiriyor.

Slm kızlar bede adetime 9 kala dayanamayıp evde idrar etsti yaptım.. yarım saat hiç sonuç vermedi.. daha sonra baktiğımda iki çizgide net bir şekilde görünüyordu.. 2 gün sonra kan tahlili yaptırdım sonuç 0.2 çıktı.. çok hayal kırıklığı yaşadım... neden idrarda pozitif kanda negatif anlamış değilim.. offf kafayı yiyecem hep hüsran hep hüsrannn :( sizdede aynı durumu yaşayan varmı ???

Merhaba Testi çok erken yapmışsınız..Gebelik testleri beklenen menste gecikme olunca yapılır.Olumsuz sonuç almanız normal.Ayrıca testin prospektüsünde ne kadar beklemeniz gerektiği yazar.

Merhaba bende normalde adet düzensizliği var bi 22 ekimde evlendim düğünden bi gün sonra kanamam başladı 2 3 gün sürdü kasım ayında olmadım aralığa girdik ama evlendigimden beri ekim ayında oldum ve 1nhaftadan beri geceleri adet sancısı gibi sancım oluyor bazen gündüzde oluyor ve karnımda bazen kramp giriyor gibi hissediyorum çarşamba günü gebelik testi yaptım bi çizgi tam diğer çizgi sonradan göründü yani pozitif cıktı ama bugün kan testi yaptırdım negatif cıktı sizce bunun sonucu nedir kızlar lütfen biraz yardımcı olun

Merhaba, adet düzensizliğinizin olduğunu + gebelik testinin de negatif çıktığını belirtmişsiniz . Bu durum da gecikmenizin nedeni gebelik değil. Bazı tıbbi koşullar gecikmenize neden olabilir. Adet düzensizliğinin altta yatan nedeni tedavi edilmeli. En kısa zaman da bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak hormon tetkitleri ve usg incelemesi durumunuz hakkın da bilgi verecektir.

Adetim 6 gün geçmişti kan testi ve idrar testi yaptım negatif çıktı sonra 14 gün oldu gecikmeli bu sefer idrar testi yaptım pozitif çıktı

Geri