Gebelik testinde soluk çizgi çıkması ne demek?

Uzman SühaN

Administrator
Gebelik testinde soluk çizgi çıkması ne demek?
gebelik testinde ikinci çizginin soluk çıkması,hazır testlerde ikinci çizginin soluk çıkması,hamilelik testinde ikinci çizgi soluk çıktı hamilemiyim,çubuk testler hakkında bilgiler

Gebelik testinde soluk çizgi çıkması büyük olasılık ile sizin hamile olduğunuzu gösterir. Eper her iki çizgi de ya da yalnızda tek bir çizgi çıkıyor ve oda soluk oluyorsa o halde gebelik testinin bozuk olduğuna karar getirebilir ve yenisi ile deneme yapabilirsiniz. Eğer bir çizgi net ve diğer çizgi silik ise ya da sokul ise o halde hamile kalma şansınız oldukça yüksek gibi görünüyor.

s.jpg

Gebelik testinde ikinci çizginin soluk çıkması sonucunda bir gün bekleyiniz ve ertesi gün ilk idrarınız ile testi tekrarlayınız. Bu sizlere daha sağlam bilgi verecektir. Eğer yine soluk bir çizgi varsa tem emin olmak için kan testi yaptırabilirsiniz.

Gebelik testi soluk çizginin hamile olduğunu gösteren bilgiler kutunun üzerinde kendine yer bulur ve tekrar emin olmak için tekrar yapmanız istenir. Bizce bu gibi durumlarda tekrar test almak yerine bir kan testi yaptırmanız çok daha hızlı ve kesin sonuç verebilir. Özellikle regl tarihiniz geçtiyse çok daha emin olacağınız bir bilgiye ulaşmış olacaksınız

Gecikmeniz yok.Testi erken yapmışsınız plano testler hatalı sonuç verebiliyor.Test bozuk değilse ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Yalnız gecikmeniz olursa hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Merhaba benim adetimden 1gun kecib sabah test yapdim ikinci cizgi cok solgun cixdi aksamdAn kendimi kotu hiss ediyorum urek bulanmalarim artib kendimi cok yorgun halsiz hiss ediyorum ara sira kramplar oluyor hamile ola bilirmiyim?

Merhaba benim adetimden 1gun kecib sabah test yapdim ikinci cizgi cok solgun cixdi aksamdAn kendimi kotu hiss ediyorum urek bulanmalarim artib kendimi cok yorgun halsiz hiss ediyorum ara sira kramplar oluyor hamile ola bilirmiyim?

Test sonucunda ikinci çizgi soluk çıktıysa bu pozitif olarak değerlendirilir yani gebesiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var idrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç verebilir, bazı koşullar test sonucunu etkileyebilir bu nedenle durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

Öğleden sonra yaptım sonuç bu acaba hamilemiyim?
Merhabalar gebelik testine muhtemelen istenilen idrardan daha fazlasını damlattığınız için ikinci çizgi kısmı dağılmış buna bakaraktan gebelik varmı yokmu net birşey söylemek mümkün değil testi tekrar aparsanız özellikle sabah aç karnına ilk idrarınız ile daha sağlıklı sonuç verecektir

Merhabalar gebelik testine muhtemelen istenilen idrardan daha fazlasını damlattığınız için ikinci çizgi kısmı dağılmış buna bakaraktan gebelik varmı yokmu net birşey söylemek mümkün değil testi tekrar aparsanız özellikle sabah aç karnına ilk idrarınız ile daha sağlıklı sonuç verecektir
sabah ilk idrarim la test yaptım 4 damla yazıyor ve yaptım ablamda hamileydi onun kide böyle cıkmış ve sonra yeğenim dünyaya geldi sizce hamilemiyim ?
85400
85401

Geri